Slovan-TN

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-TN

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 10. Mája 2016, 08:10

Podla mna je problem aj v tom akoze tlaku ktory si klub sam vytvara- kazdy rok titul, pohar, europa. Pritom nikto to z fans realne neocakava, aby bol kazdy rok mega uspech. To je to co im brani "vypustit" nejaku sezonu a dat sancu mladym hracom. Komu bude vadit ak jednu sezonu skoncime 6ty? Ale da sa solidny zaklad do buducnosti? A potom nech pride 4-5 ozaj posil zo zahranicia a bude to o inom. Kazdy rok sa niekam nahaname a angazujeme za kazdu cenu hracov ktori ani posilami nie su.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-TN

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Utorok, 10. Mája 2016, 09:32

Podla mna je problem aj v tom akoze tlaku ktory si klub sam vytvara- kazdy rok titul, pohar, europa. Pritom nikto to z fans realne neocakava, aby bol kazdy rok mega uspech. To je to co im brani "vypustit" nejaku sezonu a dat sancu mladym hracom. Komu bude vadit ak jednu sezonu skoncime 6ty? Ale da sa solidny zaklad do buducnosti? A potom nech pride 4-5 ozaj posil zo zahranicia a bude to o inom. Kazdy rok sa niekam nahaname a angazujeme za kazdu cenu hracov ktori ani posilami nie su.

Velka pravda! Presne nad tymto som rozmyslal vcera aj ja, ze kludne by mohli hrat mladi teda odchovanci a vobec by mi nevadilo aj keby hrali o stred tabulky ( a mozno by aj nehrali!). Najlepsie by bolo keby fakt niekto tam teraz urcil ze posledne 2 zapasy budu hrat hlavne odchovanci/mladi Kele, Sefcik, Kotula, Kopicar, Sabo, Crnkic atd..alebo trebarz aj z dorastu niekoho ak tam je nejaky hrac, aj za cenu prehry tych 2 zapasov.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-TN

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 10. Mája 2016, 11:42

Podla mna je problem aj v tom akoze tlaku ktory si klub sam vytvara- kazdy rok titul, pohar, europa. Pritom nikto to z fans realne neocakava, aby bol kazdy rok mega uspech. To je to co im brani "vypustit" nejaku sezonu a dat sancu mladym hracom. Komu bude vadit ak jednu sezonu skoncime 6ty? Ale da sa solidny zaklad do buducnosti? A potom nech pride 4-5 ozaj posil zo zahranicia a bude to o inom. Kazdy rok sa niekam nahaname a angazujeme za kazdu cenu hracov ktori ani posilami nie su.

Velka pravda! Presne nad tymto som rozmyslal vcera aj ja, ze kludne by mohli hrat mladi teda odchovanci a vobec by mi nevadilo aj keby hrali o stred tabulky ( a mozno by aj nehrali!). Najlepsie by bolo keby fakt niekto tam teraz urcil ze posledne 2 zapasy budu hrat hlavne odchovanci/mladi Kele, Sefcik, Kotula, Kopicar, Sabo, Crnkic atd..alebo trebarz aj z dorastu niekoho ak tam je nejaky hrac, aj za cenu prehry tych 2 zapasov.

Problém je asi v tom, že majiteľa (Kmotrík st) liga nezaujíma, pretože z nej nemá žiadne peniaze. Zaujímavý je pohár, kde sa dá zarobiť. Je to logické, každá normálna firma by mala byť zisková (aspoň mierne), ale vo futbale je to tiež krátkozraké. Môžeme spraviť "Lev Bratislava" napumpovať peniaze. Ale nebude to fungovať. U tradičného klubu ako je Slovan, a vzhľadom na slovenské chudobné podmienky je treba ísť naozaj od mládeže a predávať týchto hráčov. Nie je to krátkodobá záležitosť - ale v našich končinách jediná možná. Ale to by musel byť na prvom mieste klub a potom peniaze. A ak je na prvom mieste klub tak musí byť štadión. Keby si majiteľ spočítal, koľko vrazil za posledných 6 rokov do nezmyselných prestupov, tak keby chodili skauti po slovenských dedinách a pozbierali do Bratislavy talenty, tak už dnes mohli byť 2-3 na predaj.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných