ZA - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Utorok, 3. Mája 2016, 14:20

no tak to ti budem oponovat, Scot mal ist na ihrisko uz v 15min ked sa ukazalo ze Simovicovi to vobec neide. co by tam v predu robil Kele? ved dopredu nechodili vobec lopty, tak naco dalsieho utocnika? skor by ma zaujimalo preco nehrava Gonzales, on je povodne prave kridlo a svojou prihravkou by tam cosi vedel urobit. A Savicevic mal prist skor na ihrisko. Tento tim je pokope v podstate 2 mesiace a s ohladom na to su to dobre vysledky.

no ja neviem tak Kele je rychly hrac, vie spravit klucku a nebol ani unaveny, takisto je pravda aj Kopicar ten nema este ani minutu na konte

a je pravda mne sa pacil Gonzales velmi dobry hrac ale tam je podla mna skor problem ze chalan to ako juhoamerican nema v poriadku v tej hlave, tak ako vsetci z toho kontinentu, u nich treba pracovat aj s psychologom

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 3. Mája 2016, 19:30

Fanúšikovská úvaha na zamyslenie.
Som skalný slovanista až po hrob, a dosť kritický. Niekedy ale komentáre a postoje nás fanúšikov nechápem.
Keď si v klude pozriete zápasy TN - ŠK 0:2 (prvé jarné kolo) a ZA - ŠK 0:0 teraz, ja v tých zápasoch nevidím v kvalite, tempe, nejakých tých pozitívach, a veľa negatívach žiaden rozdiel - OKREM VYSLEDKU SAMOZREJME - naopak ked si odmyslím všetky tie naše chyby a nedostatky, tak tento zápas včera bol čo sa týka zaujímavých momentov hlavne v 16tkach živší, zaujímavejší.
Komentáre (pozri Facebook) po zápase v TN:
skvelé chalani, konečne Slovan, fantázia, PAPA je najleší trener za posledné obdobie, už vidieť jeho robotu, tento zápas mal dobré parametre atd.
Komentáre včera:
chce sa mi zvracať, fuj, hanba, hajzli, lenivci, PAPA bal kufe a zmizni, neschopáci, ste hanba Slovana, nepozerateľné atd

Naozaj odporučam pozrieť oba zápasy a skuste zabudnúť, že v tom prvom sme vyhrali a urobte objektívne zhodnotenie.
Nechcem chváliť včerajšok, to ozaj nie, len dávam k zváženiu, že tak ako by sa vážne hráči mali zamyslieť nad sebou, ako by treneri mali lepšie trenovať a lepšie skladať zostavu a nenosiť sem odpad zo zahraničia, tak aj my fandovia by sme sa mali zamyslieť nad našou "objektivitou".
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa jozef11 » Utorok, 3. Mája 2016, 20:32

Prvý polčas nebol dobrý futbal (hra značne rozháraná, množstvo faulov). Druhý polčas bol však zaujímavý a dramatický. U našich bolo cítiť únavu z piatkového zápasu. Výborný bol Mucha, ale škoda, že podpriemerné výkony podali Vittek a Simovič, ich striedania mali prísť skôr. Celkovo, aj bod je dobrý, mohli sme síce vyhrať aj my, ale Žilina bola bližšie k víťazstvu. Proti TN však bude treba podať určite lepší výkon. Uvidíme. Slovan do toho!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 4. Mája 2016, 05:51

Slovanista presne, mne velmi vadia taketo "hodnotenia" typu ako zafuka vietor...
Lenze ak by team vyhral celu ligu 33 zapasov po sebe a hra by nebola ktovie co, kto by tu rypal ze je to hanba o nicom? kazdy by to prežul lebo ved vitazstva.
Ja stale hovorim, ze zapas v TN, tri remizy so ZA, a okrem zapasu v TN od tej prehry s Myjavou je to lepsie ako na jesen.
Zaroven si myslim, ze TN je hracsky lepsi. ak stratia titul, tak su babraci na n-tú.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 4. Mája 2016, 13:00

Jednoznačne je lepšia situácia teraz ako pred rokom - dvomi. Samozrejme nie všetko sa podarí, ale frustrácia fanúškov je stále opodstatnená. Okrem toho vidno aj na tejto stránke, že situácia sa zmenila(viac príspevkov) a Slovan sa pohol. podstatné je, aby sa mladý Kmotrík poučil s chýba išiel ďalej za našim cieľom. Titul nie je podstatný - treba odohrať so cťou všetky zápasy a podľa možnosti vyhrať. Priorita je Tehelné pole a potom pohárové zápasy. Budúcu sezónu bude liga zaujímavejšia.
A fanúškovia by sa mali tiež spamätať a prestať vyhovárať. Nikto z nás nemá rád Pasienky, ale Slovan snáď áno.
Navždy so Slovanom v srdci...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných