TITTEL VON

Všetko čo vás zaujíma o belasých
bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

TITTEL VON

Príspevokod užívateľa bob144 » Sobota, 8. Augusta 2015, 02:03

Dušan,ak si si myslel,že to Tvoje vyjadrenie do médií,niekoho chytí za srdce si na omyle.Nesúhlasím tiež s postojom na zápase s Krasnodarom (nebol som tam) ale je pravda,že by sa to malo riešiť doma jak píše forever,len keď taký ludia ako Ty idú písať o klubizme,ako keď Ty si utiekol do TT za peniazmi tak mi je to na smiech.Nie som tréner,ani nemám licenciu,ale byť spokojný z 3 zápasov 3 body,vela marodov,nahustený program,hodnototit fans,no skrátka maj sa,nech sa TI darí (to myslím uprimne)

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa bob144 » Sobota, 8. Augusta 2015, 02:15

Dušan,ak si si myslel,že to Tvoje vyjadrenie do médií,niekoho chytí za srdce si na omyle.Nesúhlasím tiež s postojom na zápase s Krasnodarom (nebol som tam) ale je pravda,že by sa to malo riešiť doma jak píše forever,len keď taký ludia ako Ty idú písať o klubizme,ako keď Ty si utiekol do TT za peniazmi tak mi je to na smiech.Nie som tréner,ani nemám licenciu,ale byť spokojný z 3 zápasov 3 body,vela marodov,nahustený program,hodnototit fans,no skrátka maj sa,nech sa TI darí (to myslím uprimne)
Ale zas VELKÁ VDAKA TI, čo si ako hráč pre SLOVAN odviedol,to boli parádne roky (si to mohol naučit aj Gorosita)

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa jano1955 » Sobota, 8. Augusta 2015, 09:35

Pozorne som si prečítal reakciu ŠK Slovan Bratislava na dianie na zápase Slovan - Krasnodar
Reakcia sa netýkala výkonu hráčov a taktickému vedeniu mužstva, ale fanúškom podľa toho tí boli
zodpovední za fiasko.
Správne poukazuje na fanúškov, ktorí majú "belasé srdce" škoda, že to nemôžeme povedať aj o
všetkých futbalistoch a bohužiaľ aj funkcionároch.
Ja som si myslel, že bude urobená dôkladná analýza celkového stavu v Slovane, tam mohla byť spomenutá aj
reakcia fanúškov, ale hlavne rozbor zápasu a dôvody neúspechu.
Bez tohto je tá reakcia len "tliachanie" do prázdna a nič nerieši do budúcnosti.
Ja som išiel na tento zápas 200 km a takto to robím cca 40 rokov preto si myslím, že klub je povinný s takouto
analýzou oboznámiť fanúškou.Nech vedia čo sa deje v klube, kto má na starosti nepremyslené nákupy"hráčov"
za posledných 6 rokov,nech tréner vysvetlí prečo na záver nepostavil kanoniera Priskina.
Aká je budúcnosť Slovana a podobne.
Konštruktívnej kritike sa netreba brániť, ale ju treba vypočuť a adekvátne reagovať.
S pozdravom stále verný fanúšik.

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Sobota, 8. Augusta 2015, 10:09

Pán Tittel má ešte tú drzosť rozprávať do médií o belasom srdci.Ten Tittel čo prestúpil k hlavnému rivalovi ide rozprávať o belasom srdci.Slovan už je definitívne v riti po toľko ročnom bačovaní Kmotríka,Kašpara a Miklósa.Som presvedčení,že ligové návštevy klesnú pod jeden tisíc už od najbližšieho domáceho zápasu.Tittel VON!!!

pistaf
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:16
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa pistaf » Sobota, 8. Augusta 2015, 18:26

Ta zmienena skupinka vytvorila v 1.polcase vskutku velmi depresivnu atmosferu, to muselo urcite ubijat cele muzstvo. Prisli tam cele rodiny s detmi fandit Slovanu a museli si vypocut plno vulgarizmov a nadavok voci Slovanu. Este ze po polcase tato skupinka odisla a ostatni si mohli konecne v atmosfere prajnej futbalu uzit zapas. Nastastie aj hraci v 2.polcase odviedli vsetko co je v nich a tak po zapase im ludia mohli zatlieskat. Uznavam ak muzstvo nebojuje vyjadrit svoju nespokojnost, ale utocit uz pred zapasom a od zaciatku zapasu proti muzstvu ktoremu dufam fandia, je pre mna nepochopitelne.

fixxo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:19
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa fixxo » Sobota, 8. Augusta 2015, 19:15

Oni neutocili na mužstvo a Slovan, ale voči vedeniu a qvazifunkcionarom, ktorí doviedli tento klub tam, kde je.. a už vôbec to nebola reakcia na konkrétnu situáciu v tom zápase, ale reakcia na dlhoročné "vedenie " a "riadenie" tohto klubu.

walsh13
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa walsh13 » Sobota, 8. Augusta 2015, 23:38

to fixxo: A ako mám vysvetliť 8 ročnému synovi, prečo kotol nepovzbudzuje Slovan ale nadávajú na Slovan (pre takého chlapca je rozdiel medzi vedením a klubom minimálny, možno žiadny). Pre neho bolo niečo nepochopiteľné, že niekto je schopný povedať niečo zlé na Slovan!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 9. Augusta 2015, 00:21

Ja pridávam svoj dojem zo štvrtkového pohárového zápasu a z celkového diania v klube pre istotu až s odstupom času:

EL:
Za prvé, v celkovom súčte som spokojný s výsledkom dvojzápasu s Krasnodarom, pretože si myslím, že hanbu sme si neurobili a naviac sme v súčasnosti nemali ... Popravde som to čakal už po žrebe, že nepostúpime, keďže sa jedná o nadpriemerný ruský tím ... Na druhej strane vzhľadom k priebehu oboch zápasov sa to mohlo skončiť oveľa lepšie, prípadne aj postupom, pokiaľ by za stavu 3:2 trafil Štefánik odkrytú časť ruskej brány a ktovie čo by potom priniesli posledné minúty ... ale keby bolo keby, boli by sme ... Čo ma však mrzí sú najmä individuálne chyby niektorých našich hráčov, a bohužiaľ takých od ktorých som to naozaj nečakal ... Veľmi ma sklamal Gorosito, čo tento človek predvádza v posledných zápasoch (videl som posledné 4) to je neuveriteľné aká tragédia to je z jeho strany a popravde to moc nechápem, keďže po prestupe zo Senice sa javil ako nadpriemerný hráč ... Škoda, celkovo tam bolo viacero zlých výkonov, pozitívne ma prekvapili Podaný a Vittek (ten sa v poslednom čase dosť vzchopil, vzhľadom k jeho veku a zraneniam) ...

PRESTUPY:
Z mojej strany musím povedať, že toto leto prinieslo asi najlepšie prestupy za posledné roky ... Pozitívne vnímam najmä príchod Priskina, Muchu a Podaného ... viac so čakal od Sekuliča a Gonzaleza, ale snáď sa zlepšia ... Ja by som pouvažoval nad osudom Peltiera a vzhľadom k posledným výkonom aj Gorosita (takéto zbytočné fauly u tak skúseného hráča v poslednej dobe, ja to naozaj nechápem ... v poslednom zápase bol podľa mňa Hudák o triedu lepší a to je už čo povedať) ... Taktiež dlhodobo nič nehrá Štefánik .... Ale v konečnom dôsledku boli toto leto prestupy podľa mňa v poriadku ... Skôr ma mrzí, že dlhodobo nebadať na našej hre systém, skôr to je také na náhodu, prípadne čo Marko vymyslí a to nie je dobré a to je v podstate hlavný rozdiel oproti (TN a ZA - vedia presne čo hrať) ... Je potrebné aby hráči začali hrať niečo čo má hlavu a pätu a na čo sa dá pozerať, teda útočný futbal ... Podľa mňa trištvrte tímov v súčasnej lige by mal Slovan suverénne (najmä doma) porážať ... Toto sa mne javí ako najväčší problém (chcelo by to mladého trénera, ktorý má jasnú víziu, čo chce hrať, nechať mu čas a nech zapracuje a vybrúsi odchovancov doplnených o hráčov, ktorí majú chuť za Slovan hrať a sú pre Slovan prínosom), keď to stačí Žiline na EL, tak na našu ligu to snáď bude stačiť ...

FANÚŠKOVIA:
Nevšimol som si, že by kotol urážal Slovan ... to je blbosť jak mraky ... Čo je zlé, keď kričia My chceme Slovan, atď. ... Proti útoku na Tittela v podstate nemám nič, jediné čo mi vadilo boli urážky na adresu Kmotríka, pretože podľa mňa by sme mu mali byť vďační, že sem vráža peniaze ... Keby nebola situácia v mestskom zastupiteľstve taká aká je (na rozdiel od TT, kde mestskí poslanci spievajú podľa toho ako majitelia Spartaku pískajú), tak by Kmotrík postavil aj štadión (samozrejme so štátnou pomocou), ale postavil ... Môžme byť radi, že je v Slovane ... Samozrejme, pokiaľ by boli okolo neho iní ľudia (Kašpar von!) tak by to bolo fajn, ale pokiaľ by nebol Kmotrík v Slovane, tak by to dopadlo s nami opäť tragicky a myslím si, že Slovan do druhej ligy vonkoncom nepatrí ....

Dúfam, že sa odklepne čím skôr výstavba štadióna a že sa aj reálne už začne stavať a verím, že sa to v Slovane zlepší, ale nielen výsledkovo, ale hlavne herne ... SLOVAN NAVŽDY!!!

Amstaff88
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Novembra 2014, 04:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa Amstaff88 » Nedeľa, 9. Augusta 2015, 21:57

Ja by som doplnil keď už ste začali rozoberať aj hračov, že podla mňa by sa Slovanu hodil Erik Pačinda.. ten chlapec keď sme hrali s Maďarmi drel za troch.. fakt dobry hrač.. na ňom je vidieť že hrať a makať ho bavi.. čo sa o mnohych zo Slovanu za posledne roky povedať neda .. bohužial.. proste niekoho do utoku ktory maka dopredu aj dozadu aj všade .. rovnako mi je v tomto podobny aj Cleber .. keď som pozeral par zapasov JRD tak ten človek bol všade .. myslim si že nepotrebuju fňukať či hraju utok alebo inu poziciu .. behali všade.. keď pozeram Slovanistov a.k.a. Peltier, Soumah a zopar ďalšich nula bodov.. čakaju v utoku na loptu a keď mali pobehnuť par krokov navyše tak nič ..

(teda aspoň myslim že to bol Pačinda .. teraz som si už ani sam neni isty :D ale ten kto sledoval vie koho myslim)

Amstaff88
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Novembra 2014, 04:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: TITTEL VON

Príspevokod užívateľa Amstaff88 » Nedeľa, 9. Augusta 2015, 22:03

Už mi neišiel doplniť prispevok tak ešte doplňam toto:

A inak Gorosito je prepnuty mal by isť preč .. a to som ho chcel po zapase s Maďarmi vynimočne chvaliť lebo hral jeden z mala dobre v tom zapase.

Sekulič je nula bodov ako piše kolega vyššie.. tomu človeku futbal vobec neverim .. slaby, nevyrazny, doteraz nič neukazal .. viac pokazil čo som videl


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných