Chýba útok

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Chýba útok

Príspevokod užívateľa nsRED » Utorok, 21. Júla 2020, 17:09

Vraj káder stabilizovaný všetko ok asi netreba nikde posilniť až na hrot.
Po odchode Andraža to nevedeli zalepiť ani Ožbolt , Henty ani nekomentujem.
Možno trocha Medveď ale stále to neni bombardér.
Čo takto skúsiť prilákať Milana Ristovského z Nitry.
Tak osamotený hráč v predu a nastrielal za slabučkú Nitru dosť golov.
A myslím že by prišiel za pár drobných. :roll:

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chýba útok

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 17. Septembra 2020, 23:12

Dlho som tu nepísal, ale dnes som sa zase vytočil ... čo to tu trepe ten akože tréner? to bol jeden nehanebný výkon, bez srdca, zanietenia ... sa pozrite na Dunajskú Stredu ako sa hrá futbal ... Kuopio bolo hrateľné, žreb bol prijateľný, po postupe by sme mali doma slabučkú Suduvu ... Načo bol vymenený Kozák, keď tento "skúsený" tréner to totálne dosral? Tá zostava dnes to bolo čo? Kde bol Strelec a Božikov? Prečo hrali naši veľké hovno?

Sa tu sťažujeme na koeficient a kto si za to môže len my? Síce minulý rok sa hrala obstojne skupina EL, ale tie blamáže proti Jelgave, Lyngby, Sutjeske a dnes Kuopiu ... to je hádam už aj dosť na európsky klub ktorým by sme chceli byť, veď tieto mužstvá boli všetko hrateľné, ale volakde je asi chyba, keď sa pravidelne vypadáva proti podpriemerným mužstvám a každý kto dnes videl ten zápas proti Kuopiu, tak videl, že to bol slabý súper na úrovni priemeru našej ligy, lenže my sme hrali hlboko pod svoje možnosti ...

Poprosím pošlite preč Holmana, to je Lemra lemravá, fuj je mi zle keď ho vidím na trávniku a pribalte aj Hentyho a Rataa. Ďakujem!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chýba útok

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 23. Septembra 2020, 00:17

Ľudia tomu akože supertrénerovi slovinskému prepína, alebo čo? To čo povedal na adresu Strelca? Že o n vyzeral akoby bez energie? Veď proti Spartaku padol gól po jeho skvelej prihrávke (v tejto sezóne nie prvýkrát). Ja mám len otázku, že keď je Strelec bez energie, tak čo je potom Holman? Veď to je chodiaca mŕtvola bez záujmu o dianie, spomalenec, ktorý by si momentálne nezahral ani druhú ligu? A on má hrať namiesto Strelca? To je čo za trénera???? Hanba, grc, fuj ... keď toto chcete robiť so Slovanom, odsrať aj posledných odchovancov a kvalitatívne omnoho lepších ako niektorí cudzinci, tak nech sa páči, ale potom sa nečudujte, keď vám nepríde na štadión ani tých 800 povolených (by som sa nečudoval, keby ani niektorí permanentkári nevyužili momentálne túto moýnosť) ... takouto filozofiou bude na štadióne čoraz menej ľudí, ale nie kvôli korone ale kvôli pribrzdenosti ľudí, ktorí o tomto rozhodujú a pritom potenciál tu je pre Slovan stále obrovský, ale takto ho zabíjať, veď to je trestuhodné!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chýba útok

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 29. Septembra 2020, 22:06

V prípade Strelca nejde o to, že chceli niečo vysvetliť média ... každý kto sa trochu rozumie do futbalu videl, že na začiatku sezóny patril k našim najlepším hráčom a nedať nášho najlepšieho hráča ani na zápasovú súpisku a dať hrať namiesto neho nevládajúcu lemru lemravú tak to je vrchol všetkého a top amaterizmus, nie trénerské umenie. V rozhovore bola otázka, že za pár dní sa nedá niečo meniť? Ale čo bolo treba meniť v čase vyhadzova Kozáka? Veď sa vyhrávalo a Vy pred najdôležitejším zápasom sezóny v Kuopie vyhodíte trénera čoho následkom bola blamáž v Európe. Kuopio bolo viac ako hrateľný súper pre Slovan a navyše v tejto sezóne bol žreb EL viac ako hrateľný, tak dúfam, že si vedenie búcha hlavu o stenu, pretože tento rok sa mala hrať skupina. Vyradiť Kuopio, potom Suduvu a nakoniec Cluj nebolo vôbec nereálne, ba naopak. Takže sa tu nesnažte robiť z ľudí ovce.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní