Tréner Kozák ml.

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Tréner Kozák ml.

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 8. Decembra 2019, 12:21

Nedá mi to nezareagovať ... Naozaj by ma pred rokom ani vo sne nenapadlo, že toto napíšem, ale Ján Kozák ml. je tréner na správnom mieste a uvažovať nad jeho výmenou by bolo trestné !!! Nejde len o to, že vedieme po zime tabuľku s 10 bodovým náskokom (aj vďaka pričineniu ostatných tímov, pretože tento rok voči nám neexistuje žiaden konkurent), ale najmä vďaka tomu, že konštantne podávame dobré výkony, držíme si svoj štandard a porážame s prehľadom tímy v našej lige - teda hráme to tak ako to je hodné mena Slovan, aj keď vždy by to mohlo byť lepšie ... mne osobne je veľmi sympatické, že tréner neustále točí zostavu a potom má zmysel aj širší káder, navyše všetci hráči tým pádom sa snažia a hrajú naozaj veľmi dobre! Nadstavba prišla v EL, kde vďaka Kozákovej taktike sme si neurobili hanbu (keď si tak pred pár rokmi spomeniem na skupinu s YB Bern, Spartou a podobne, tak mi je do plaču ...), ba čo viac reálne sme dlho žili postupom. Po žrebe som sa bál, či vôbec získame bod, takto som nadmieru spokojný, navyše výkony boli veľmi dobré! Zhrnuté podčiarknuté, Kozák ml. musí zostať, verím, že sa dá pod ním ešte napredovať - majú to jednoducho v génoch!

K posilám, by som dodal len toľko, že je nevyhnutné posilniť kraje obrany a poslať o dum dál Apaua a Suchockého ... dal by som väčšiu šancu Pauschekovi, aj keď sa priznám, že som ho ešte nevidel poriadne hrať, ale horší ako Apau a Suchockij údajne nie je ... ak odíde Andraž, tak už teraz vravím, že Ožbolt za neho nebudem adekvátna náhrada, sledujem bulharskú ligu a on nedominuje ani tam, takže pochybujem, že sa výraznejšie presadí u nás a vôbec v Európe ... teším sa na zimu a vhodné doplnenie kádra ... konečne po dlhej dobe mi robí Slovan ohromnú radosť a verím, že nielen mne!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tréner Kozák ml.

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 14. Januára 2020, 11:29

uvidime ako to dopadne, vyzera ze odide -ak - len Andraž. Dufam ze aspon za 7-8 melonov. s tym co zarobili v EL maju po rokoch riadny balik.
skoda ze neskusili Maka a podobne.
Weiss v lete - kto vie mozno sa da dokopy, ale ma uz vek, ze neviem ci bude prinos v europe.

do tohto roka si zazelajme udrzanie vysokej navstevnosti, zisk double a potom viac kvality v predkolach LM ;)


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní