Slovan - Kosovo

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 24. Júla 2019, 22:22

Chcel som napísať niečo iné, ale nedá mi to a musím zareagovať ako fanúšik Slovana na slová Kozáka po zápase ...

Zaslúžené víťazstvo? Máme sa tu tešiť z toho, že sme doma ledva porazili kosovské mužstvo, ktoré pred piatimi rokmi možno ani neexistovalo porazili ledva 2:1 ... a tá hra, na to sa nedalo pozerať, veď na štadióne vám to dali všetci pocítiť ... Toto nie je kedysi slávny Slovan, ani Slovan aký by si každý prial a dokonca ani Slovan z minulej sezóny ... všetci by boli spokojnejší, keby sa otvorene povedalo, že to je zlé a takto hrať nemôžeme, lenže pokiaľ nedôjde k nejakému precedensu, tak tí hráči sa snažiť nebudú ... proste preraďte napr. Mohu do béčka a pošlite ho rovno do St. Liege za súkmeňovcami, veď ten hráč neprešiel v Európe cez jedného protihráča a je total z formy ...

Čo pomôže? Iba jediné, najať naozaj tvrdého trénera, ktorý bude mať voľnú ruku pri skladbe mužstva a hlavne pri určovaní zostavy a pozmeniť filozofiu klubu, pretože, aj keď sa doba zmenila, tak bez hráčov so srdiečkom to proste nejde, vidno to teraz a vidno to už niekoľko rokov na Slovane (koľko cudzincov sa tu premlelo a stále nič, neurobili sme v Európe žiaden úspech, ale nielen to, my sme za posledné roky ani nenaplnili to čo sa od nás očakávalo smerom k postupu v EL alebo LM, teda suma sumárum sme si skôr narobili hanbu a bojím sa, že teraz príde ešte top hanba v Kosove ... vypadnúť s klubom z tejto vymyslenej krajiny by bol už naozaj vrchol)

Že to nejde bez srdca a vzťahu ku klubu bolo pekne vidno dnes ... Holman je futbalista s veľmi dobrým myslením a občasnou skvelou prihrávkou, ale tam to u neho končí, bojovnosť žiadna, obranná činnosť nulová resp. neefektívna a zakončenie - španielska dedina (on proste nedokáže normálne vystreliť), Ljubičič podobne ako Moha totálne bez formy a bez záujmu, Suchotsky dlhodobo veľmi slabé (taký Koštrna z DS ho schová do vačku) a Bajrič? to bol asi zlý vtip dneska, veď ten chlapec nemôže hrať na kraji obrany, pretože on nevie ani nahrať a ani nacentrovať (dnes to bolo proste na smiech) ...

Načo nám je nový tréner, keď zostavu aj tak evidentne určuje niekto iný ... pretože to by potom nemohol hrať Bajrič krajného obrancu a Holman by bol už dávno preč ako jemu podobní hráči ... pokiaľ sa toto nezmení tak to fungovať nebude a doplatia na to všetci, aj manažéri, ktorí sa všemožne snažia zvyšovať cenu týchto hráčov, aby klub na tom zarobil ... ale bez tímového úspechu to nepôjde, alebo iba za pár šupov ... apropo tento rok bola ideálna šanca dostať sa do skupiny LM, pretože APOEL je za normálnych okolností hrateľný súper a po postupe narazí na súpera z dvojice Dundalk - Karabach, čo sú tiež hrateľní súperi, takže si môže vedenie búchať hlavu o stenu (alebo by mohlo hlavu obúchať radšej hráčom??? to nechám na ich zváženie ...)

Určite by naša hra vyzerala inak, keby sme mali v zostave aj zopár skúsených Slovanistov, ktorí by chceli makať pre Slovan (spomeniem napr. Pauscheka, ktorý by určite nebol na kraji obrany slabší ako Suchotsky, Medvedev alebo Bajrič). A je ešte potrebné naozaj tvrdého trénera, ktorý určí pravidlá a kto ich nebude dodržiavať, tak nech ide kade ľahšie ...

Napíšte sem prosím niekto, či to vnímate podobne alebo aký máte z toho pocit, lebo si pripadám už ako chronický pesimista ...

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa peterb411 » Streda, 24. Júla 2019, 23:53

Podľa môjho názoru, predvedená hra bola opäť príšerná, bez pohybu, bez túžby vyhrať. Začína mi to pripadať, že niektoré "hviezdy" rátajú s predajom do lepšej ligy v prípade vypadnutia z Európy. Neviem prečo nehráva De Kamps, ktorý jediný je ochotný aj niečo pobehnúť. Ak niekto okamžite nespraví s týmito hráčmi poriadok, nevidím príliš pozitívne ani výsledok v odvete.

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa manho » Štvrtok, 25. Júla 2019, 10:11

co sem vlastne mam napisat?
poviem to takto...som slovanista cely zivot a viem, ze nim aj zostanem... nikdy som neprestal chodit na futbal, ci sme boli v druhej lige, ci sme nemali ani na teplu vodu, alebo sme hrali na zasratych pasienkoch s kadejakými tretotriednymi zoldniermi a trénermi... vsetko som prezil a hovoril som si, ze treba vydrzat a bude lepsie...
vydrzali sme a dozili sme sa nového stadionu, comu som bol nesmierne rad...aj futbal sme na nom zacali hrat celkom dobry, pacilo sa mi to...
este na zapase so Sláviou som si hovoril, bude to dobre, hrali sme fajn, az na jedneho pana v obrane s kapitánskou paskou na ruke, ale povedal som si, ze ho novy Abena nahradi... videl som vsetky pripravaky a dovolim si tvrdit, ze dokazem celkom dobre posudit, kto je v akej forme a kto si zasluzi hrat...
ale pride prvy dolezity zapas a hraju hraci, ktori su bez formy, bez zaujmu, hlavou kdesi inde...
navyse asi prvýkrát v historii, hrame doma v tych megalomanských bielych dresoch so zlatym pismom... kurva, doma musíme hrat vzdy v belasom, alebo prinajmensom v modrom...co sme nejaky nagelovany biely balet? naco sa tu hrame? mozno to znie smiesne, ale 2 zapasy v tych dresoch a 2 uplne npc vykony... je to nahoda?
ale podstatne je to, co mi vcera pri tom rozcarovani na tribune napadlo... a sice, ze po desiatkach rokov fandenia a chodenia na zapasy doma ci vonku, sa pri takomto pristupe hracov a vedenia k zapasom a fanuskom, vykaslem na futbal a prestanem tam chodit aj napriek tomu, ze mam kupenu permanentku... a pani zodpovedni, mozete mi verit, ze nie som sam, co takto rozmysla...
ak poseriete aj odvetu v nezmyselnom kosove, tak uvidite tie prazdne tribuny...
ludia chcu vidiet iny pristup, chcu vidiet hracov trhat travu za SLOVAN, byt hrdy na svoj klub...nie zasrate baletky v bielozlatom...
ked toto nezmenite, bude zle...

walsh13
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa walsh13 » Štvrtok, 25. Júla 2019, 11:28

Prepáč, budem ti odporovať, ale ja Kozáka vôbec nemusím, ale zhodnotil to dobre. Víťazstvo bolo zaslúžené (nebavim sa o kvalite hry). A čo som bol prekvapený, tak povedal to, čo si myslí veľa ľudí. Opäť sú problémy v šatni. Absolútne sa nerešpektujú hráči medzi sebou (viď radosť po Sporarovom góle, striedania - podanie ruky zo slusnosti, žiadne hecovanie počas zápasu a takýchto momentov bolo podstatne viacej). A pre mňa vrchol, odpoveď na otázku komunikácie s Radenkovičom. No comment! Do prdele, o co tam zasa ide?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 25. Júla 2019, 15:06

walsh13 máš pravdu, aj ja súhlasím s tým čo povedal a beriem späť, ja som videl len časť jeho tlačovky resp. ten rozhovor po zápase ... ale páči sa mi, že povedal na rovinu čo ako ... teraz by už malo zasiahnuť vedenie a urobiť poriadok v kabíne ... ževraj si hráči závidia peniaze a nechcú bojovať jeden za druhého a pod. ale takto sa fungovať proste nedá, toto by si však mal uvedomiť manažment a konať

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 25. Júla 2019, 15:13

Inak evidentne Dominovi niekto dohovoril, nech sa krotí v tých pozápasových vyhláseniach .... pretože včera povedal, že všetci bojujú (predtým po zápase LM tvrdil opak) ... nejde o počet gólov, ale o nasadenie, bojovnosť, srdiečko a odmakaný celý zápas (toto tu dlhodobo absentuje) ... toto vidí každý, že to tak nie je

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 30. Júla 2019, 21:01

Evidentne to je pod Kozákom lepšie ako doposiaľ, ale stále by som čakal od tohto mužstva oveľa viac ... asi je každému jasné, že takýto výkon na Dundalk stačiť nebude a treba si povedať, že tento rok pri tak priaznivom žrebe by bolo trestuhodné nepostúpiť čo najďalej, hlavne keď v ďalšej fáze by mohol prísť na náš štadión pre diváka zaujímavý a tiež hrateľný súper (nehovoriac o prípadnom postupe do skupiny) ... mal by niekto dôrazne dohovoriť niektorým hráčom ...

ja neviem čo sa stalo s Mohom, ale v tejto sezóne hrá hrozne ... v každej situácií (až na gól proti Michalovciam) sa rozhodne zle, keď namiesto strely prihráva a namiesto prihrávky strieľa (poväčšine vedľa alebo do hráčov - dnešok bol toho krásnym príkladom) a nedokáže obísť "poloamatérov" z Čiernej Hory alebo Kosova ... od hráča jeho kalibru by som čakal viac ... Bajrič na každej inej pozícii ako na stopérovi je zlý sen, nakoľko on nevie, ale absolútne rozohrávať a tie kraje obrany v našom prípade veľká slabina ... inak treba pustiť našim hráčom video napr. žiliny aby sa naučili hrať priamočiarejšie, pretože aj dnes stačilo trošku na tých kosovčanov zatlačiť, dať im rýchlo 2-3 góly a bolo by vybavené ... proste stále je čo zlepšovať a ja som si teda není celkom istý či by toto stačilo na nasledujúceho súpera (to nasadenie stále slabé, aj keď napr. dnes bolo vidno u Holmana záblesky pobehnutia a snahy o odobratie lopty, ešte keby to robil spolu s Mohom rýchlejšie, pretože v iných zápasoch toľko času mať nebude) ... treba tých manekýnov nejakým spôsobom motivovať, nech sa snažia (tento rok je ideálna šanca cez poháre ako prilákať na štadión čo najviac ľudí, čo sa môže v konečnom dôsledku odraziť aj na pravidelnej návšteve, len to neposrať, lebo už sa toho stihlo na začiatku sezóny až až ...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 20. Augusta 2019, 06:25

Klobuk dole Kozak... kto by stavil co i len 1€ ze potiahne tolko zapasov bez prehry? kazdy sa udrbaval.. a pozrime sa!!
ano hrali sme zatial s 5 teamami v lige ktore musime davat...ale paci sa mi ze vzdy davame 3-4 goly a su to rozni hraci, nie len nasa "super hviezda".
v europe sme zatial hrali s teamami, ktore by sme mali prevyšovať... a ono, napriek vypadnutiu s Niksicom, v europe sme este zapas neprehrali (v riadnom hracom case)... 4 wins, 2 remizy...
PAOK nas vyzlecie do naha, taka kvalita tu nehrala roky... Ajaxu dali zabrat ale ja verim, ze doma opat neprehrame... !!
ps: aktualne predanych 17000

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Kosovo

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 23. Augusta 2019, 22:02

Včera to bol neskutočný večer, super kulisa, super hukot, a perfektný záver ... vrátili sa mi spomienky na AS Rím, CZ Belehrad a pod. ... Neveril by som, že toto niekedy napíšem na adresu Jána Kozáka ml. ale klobúk dolu pred ním ako dokázal dať tento tím dokopy ... nielen, že sa vyhráva, ale hráme aj útočne, dávame veľa gólov a dá sa na to konečne po dlhej dobe pozerať ... taktiež smekám klobúk pred ním za odvahu, že točí káder, čo sa však vyplatilo, nakoľko konečne hráči veria, že majú šancu sa prebojovať do základu a záleží len od ich výkonu ... aký to paradox oproti Ševelovi, ktorý mal len plné reči o konkurencii a o tom ako môžu zabojovať hráči o základnú jedenástku na tlačovke a prišla realita a vždy hrali tí istí bez ohľadu na formu ... Dúfam, že vedenie Kozáka podrží aj keď prídu horšie výsledky resp. ak sa nepodarí postúpiť cez PAOK, pretože v Grécku to bude peklo! Super chlapci, po včerajšku si určite viacerí povedia, že na takýto Slovan sa rád vrátim aj na ligu, aj keď musím kv§li tomu cestovať trebárs 100 km!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní