Jeseň 2018

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 17. Septembra 2018, 06:43

Zápasy s TN, ZA a DS sme bodovo zvládli (7 z 9) a teraz nás čaká Sereď, Trnava a Senica. Dôležité je, aby to bolo za 9 bodov, a aby aj prejav bol dominantný a strieľali sme veľa gólov. Tým pádom odskočíme tipujem aj na 8-9 bodov pred druhým teamom tabuľky.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa paliza » Pondelok, 17. Septembra 2018, 08:08

Nehovor hop, kým si neprekročil....obávam sa, že pri našej nepozornosti nám nejaké body utečú...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 18. Septembra 2018, 07:01

ja som cakal praveze v zápasoch predtým, ze to mozu byt aj tri remizy napríklad... a mali sme 7 bodov.
dufam ze Seredi a Senici daju 5ku a trnave ktora vie zahrat (rozumej zabetonovat) akurát v EL tiez dame par golov.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa paliza » Utorok, 18. Septembra 2018, 19:28

Práveže proti slabším mužstvám hrať nevieme, ale bodaj by som sa mýlil. Lepšie sa nám hrá proti mužstvám čo chcú hrať futbal a nebetónujú.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 23. Septembra 2018, 09:51

Tréner to zhodnotil dobre, zapas so seredou. Isteže by bolo pekne hrať 5-0 ale treba uznať aj vykon supera. TT celu sezonu vlani hrala štýlom 1-0 a tento prejav ich dostal do skupiny EL... Mne osobne sa vôbec nepáči a nechápem ze ich kvalitni superi este neprecitali ale funguje to. Ja osobne chcem ale titul štýlom ze v sezone dáme 100 golov ☺

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 29. Septembra 2018, 21:35

Výborne a gratulujem k výhre v TT je to paráda. Slušný zápas svojou úrovňou. Zdá sa že sedliaci majú problém namotivovat sa (myslím divákov) na našu ligu a pre nás dobre že nebol full house. Myslím že dnes mohli vyhrať obe mužstva... TT mali čisté šance, my tiež . Nech len zvyšujú SVK koeficient ale prvú šestku majú ďaleko 😆 . Sériu zápasov zo ZA, TN , DS a TT sme dali za 10bodov tak čo ešte chceme v tomto momente??

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 12. Novembra 2018, 14:39

K zapasu v Nitre: Tuto slabú ligu vyhrame a prvý polcas bol toho dokazom. Napriek tomu ze sme vyhrali 8-1 na sance skore bolo len 2-0. Ak hráme naplno nemáme problém. Druhy polcas na šance 1-5... Napriek tomu ze mame asi najsilnejsi Slovan za posledné roky, deje sa stále toto. Potom príde zapas ako vo Viedni a sme v riti.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 11. Decembra 2018, 22:09

Po dlhšej dobe pridám môj pohľad na skončenú jesennú časť aktuálneho ligového ročníka ...

Tak ako sa predpokladalo, v tabuľke sme na čele s pohodlným náskokom. Najmä posledné jesenné zápasy (proti Trenčínu a Žiline) preukázali, že sa naša hra posunula ďalej. Konečne to má hlavu a pätu, hráči na ťažkom teréne dokázali rýchlo prechádzať do útoku, presne kombinovať a keby vedeli lepšie zakončovať, tak to mohlo byť ešte krajšie. Samozrejme v tomto smere buďme radi aj za súčasný stav. V tomto smere treba oceniť robotu trénera Ševelu, keďže to, že tá zahraničná zmeska začala hrať ako tím je najmä jeho robota. Verím, že vedenie udrží kostru tímu (Božikov, Ljubičič, Moha, Šporar). Na tomto mieste by som dodal ešte jednu vec. Spočiatku som kritizoval Apaua a tiež príchod Ljubičiča, ale v posledných zápasoch patrili k našim najlepším hráčom, najmä teda Ljubičič ma veľmi prekvapil a predstavuje ten chýbajúci tmel.

V každom prípade si však netreba zatvárať oči pred tým, že momentálne v prvom tíme nastupuje 10 cudzincov, čo fanúšikov Slovna určite neteší a z dlhodobého hľadiska smerom k perspektíve pravidelného napĺňania Tehelného pola by sa malo niečo zmeniť. Pozitívom je, že dostal malú šancu Dávid Strelec a v poslednom zápase ju dokázal využiť. Pokiaľ by hrával viac, tak by to bolo super. Fanúšik takýchto hráčov - odchovancov potrebuje. Len ho prosím Vás v klube nezabite, tým, že bude vysedávať na lavičke. V jeho veku potrebuje najmä hernú prax. Čo sa týka štvorice dorastencov, ktorým boli dnes ponúknuté zmluvy - je to super, ale uvidí sa až v budúcnosti či sa ukážu aj v A-tíme. V tomto smere by som apeloval na vedenie. Stálo by za úvahu doplniť káder - okrem možno ešte jedného hotového hráča kvôli konkurencii aj nejakými mladými perspektívnymi Slovákmi. Čo tak zaloviť v Nitre a skúsiť k nám získať Andreja Fábryho, pričom jar by ešte mohol dohrať v Nitre (šušká sa, že tam majú finančné problémy, tak by sa to možno mohlo za rozumnú investíciu podariť). A možno smerom do obrany skúsiť získať nejakého mladého perspektívneho slovenského hráča. Myslím si, že toto by bola cesta ako presvedčiť fanúšika Slovana o tom, že naozaj svitá na lepšie časy a oplatí sa pravidelne chodiť na futbal. O tom, že prvý zápas bude vypredaný niet pochýb, určite bude vysoká návštevnosť počas celej jari (najmä proti DS, možno Žiline a uvidíme či aj Trnave), ale aby chodili fanúšikovia pravidelne, aj v budúcnosti nepomôže žiaden marketing, kapely a ani súťaže, ale skôr hráči ku ktorým môžu inklinovať, hráči (najlepšie odchovanci), ktorí sa stanú na niekoľko dekád symbolmi klubu (ako napr. naposledy Robo Vittek).

A ešte jedna vec, nadväzujúca na predošlé myšlienky - pre taký klub, akým je Slovan na Slovensku a akým by chcel byť v tomto stredoeurópskom (možno aj v európskom) geopriestore by sa patrilo vytvoriť poriadnu akadémiu s riadnym zázemím.

SUMA SUMÁRUM z môjho pohľadu: hra sa výrazne zlepšila, len keby boli v zostave aj nejakí Slováci. V každom prípade sa už teším na nový štadión! Slovan do toho!

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jeseň 2018

Príspevokod užívateľa jozef11 » Sobota, 15. Decembra 2018, 00:12

Gratulujem celému mužstvu k jesennému titulu (s 8-bodovým náskokom), bez jedinej prehry, po zväčša veľmi dobrej alebo dobrej hre. Ďalej, najviac gólov strelili a najmenej inkasovali. Výkon mužstva hlavne v posledných zápasoch stúpal. Osobitne 1. polčas proti Žiline bol vynikajúci. Veľkú zásluhu na tomto úspechu má tréner Ševela.
Osobitne by som vyzdvihol výkony Mohu, ktorého považujem za najlepšieho hráča ligy. V obrane vynikal Božikov. Príchod Ljubičiča mal jednoznačne pozitívny vplyv, hlavne na defenzívu, ale i smerom dopredu. Gratulujem aj Šporarovi k jesennému kráľovi strelcov (15 gólov).
Martin1987 napísal dobrý a výstižný príspevok, s ktorým možno takmer vo všetkom súhlasiť. Čo sa týka spomínaného príchodu slovenských hráčov, je to asi zložitejšie. Ako povedal tréner Ševela v rozhovore pre Šport (13.12.), napr. za slovenského hráča s hodnotou 200 tisíc €, ak sa klub dozvedel, že ho chce Slovan, hneď sumu zdvojnásobil. Samozrejme, konkurencia by bola vítaná, ale pri súčasnom nabitom kádri Slovana by zmieňovaný Fábry z Nitry alebo iní perspektívni slovenskí hráči, asi mali problém sa u nás presadiť. Možno časom. Avšak, ak by to niektorému vyšlo, potešilo by to. Údajne by cez zimu mali prísť nejaké posily. Budeme zvedaví.
Teším sa na jarnú časť na Tehelnom poli.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní