Úvod Správy Juniori Belasá U21 s druhým trojbodovým zápisom

Belasá U21 s druhým trojbodovým zápisom

ŠK Slovan Bratislava U21 - MŠK Námestovo 3:0.

Belasá U21 v 10. kole II. ligy zvíťazila nad Námestovom 3:0. Naši mladíci vyhrali druhýkrát v rade a v tabuľke poskočili na 13. miesto so ziskom 8 bodov. Za U21 dnes nastúpili aj piati hráči z kádra A-tímu, po zranení sa do hry vrátil Myenty Abena, ktorý odohral 61 minút.

Vladimír Gála, tréner Slovana U21:  „Nemali sme dobrý vstup do zápasu, Námestovo si v prvej minúte vytvorilo veľkú šancu. Od tohto momentu bola iniciatíva na našej strane, mali sme dobrú prechodovú fázu, narážali sme však na organizovaný blok hráčov. Nevolili sme ani dobré riešenia. Aj napriek tomu sme sa ujali vedenia, keď Antálek pohotovou hlavičkou po centri z rohu otvoril skóre. Stále sme však komplikovane riešili hru v krajných vertikálach, odkiaľ neprichádzali finálne prihrávky. Po prestávke sme dobrým držaním lopty nepúšťali súpera do vážnejších situácií, no neboli sme dostatočne nebezpeční vpredu. Podržal nás Trnovský, ktorý vytiahol výborný zákrok po hlavičke súpera. Zápas sme definitívne zlomili gólmi Hornyáka a Matoša, v závere sme mali ešte ďalšie príležitosti, ktoré sme však trestuhodne zahodili. Sme veľmi radi, že sme zvládli dva dôležité domáce zápasy, sme opäť v hre. Verím, že aj v nasledujúcom kole v Humennom budeme pokračovať v dobrých výkonoch.“

ŠK Slovan Bratislava U21 – MŠK Námestovo 3:0 (1:0)

Góly: 16. Antálek, 72. Hornyák, 77. Matoš