Úvod Správy Fanúšikovia Na zápase s DAC vystúpi Tublatanka!

Na zápase s DAC vystúpi Tublatanka!

Pozývame vás na domáci šláger s Dunajskou Stredou, ktorý sa uskutoční v nedeľu 18. marca o 15.20 h. Fanzóna bude otvorená od 13.20 h.

Aj vy sa vždy tešíte na súboj s naším tradičným rivalom? V nedeľu 18. marca o 15.20 h privítame Dunajskú Stredu, ktorej po tesnej novembrovej prehre máme čo vracať. Pre fanúšikov sme pripravili predzápasový program, aby ste tak z návštevy zápasu mali ešte lepší zážitok. Zlatým bodom programu bude vystúpenie legendárnej Tublatanky!

„Pre fanúšikov pripravujeme veľkú fanzónu, ktorá bude umiestnená na tradičnom mieste pri hlavnom vstupe na štadión. Zápas s Dunajskou Stredou je špecifický, čaká nás súboj s tradičným rivalom. Hlavným bodom programu vo fanzóne bude koncert legendárnej bratislavskej skupiny Tublatanka. Členovia skupiny sú fanúšikmi Slovana a mám od nich informácie, že sa na koncert veľmi tešia a už si pripravujú svoje najväčšie hity. Fanúšikovia sa s Tublatankou môžu po koncerte osobne stretnúť a odfotiť, pričom fotografie si zadarmo odnesú zo zápasu vďaka nášmu partnerovi CEWE. Ešte doplním, že čestný výkop duelu bude mať Maťo Ďurinda,“ vyhlásil marketingový riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Tomáš Straka.

Fanzóna bude otvorená už dve hodiny pred výkopom. Na jednom mieste tam nájdete chutné občerstvenie (guláš, pochutiny, čaj, pivo či nealkoholické nápoje) a budete si môcť posedieť so svojimi kamarátmi a fanúšikmi Slovana. Vo fanzóne prebehne tradičná tipovačka na polčasový výsledok, organizovaný turnaj v stolnom futbale a taktiež si budete môcť zahrať hru FIFA 2018 na PlayStation.

„Máme pripravené jedno prekvapenie. Prvých tisíc fanúšikov, ktorí prídu na štadión, dostane od klubu špeciálny darček. Prezradím, že darček je tematický smerom k zápasu s DAC. Pre viac informácií sledujte klubovú stránku, v týždni pred zápasom sa dozviete viac podrobností,“ hovorí Tomáš Straka.

Fanúšikovia nás skvelo podporovali na zápasoch so Žilinou i Nitrou, ktoré sa odohrali na Myjave. „Zo strany fanúšikov vnímame dobrú náladu a pozitívne vnímanie našich hráčov. Veľa priaznivcov nás prišlo povzbudiť na oba zápasy v Myjave, pričom hráči si to vážia a sú fanúšikom naozaj vďační. Z reakcií na sociálnych sieťach či medzi ľuďmi sledujeme, že fanúšikovia sa tešia na zápasy a nevedia sa dočkať duelu s Dunajskou Stredou. Budeme radi, ak príde čo najviac priaznivcov. Môžete nám pomôcť tak, že budete tieto informácie zdieľať na sociálnych sieťach, že oslovíte kamarátov či rodiny, aby prišli na prvý jarný zápas v Bratislave. Verím, že spolu zažijeme pekné nedeľné popoludnie a samozrejme s víťazným koncom pre belasých,“ uzavrel Tomáš Straka.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasujte za parádne nožničky v podaní nášho kanoniera.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.
Mitch Apau uzavrel vydarenú jesennú časť svojím tretím gólom za Slovan.

Neprehliadnite

Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.