Úvod Správy Juniori Juniorka prehrala v Trebišove

Juniorka prehrala v Trebišove

Juniori prehrali v Trebišove 1:5.

Juniorka Slovana Bratislava prehrala v 14. kole II. ligy v Trebišove 1:5. Jediný gól belasých strelil Marek Rigo.

Juniori na východe Slovenska nezachytili začiatok zápasu a už po 22 minútach prehrávali 0:2. Postupne sa dostali do tempa a v závere prvého polčasu dokonca strelili kontaktný gól, keď Marek Rigo peknou strelou pod brvno prekonal trebišovského brankára.

Po prestávke však už dávali góly len východniari. Juniori si tak z Trebišova odviezli vysokú prehru 1:5 a v priebežnej tabuľke zostávajú na predposlednom 14. mieste so ziskom 3 bodov.

Belasí uzavrú jesennú časť domácim súbojom s Dubnicou, ktorý sa začína v nedeľu 6. decembra o 10:30.

SLAVOJ Trebišov - ŠK Slovan Bratislava juniori 5:1 (2:1)

Góly: 13. a 53. Wisdom, 22. Adekunle, 67. R. Begala, 76. Skiba - 45. Rigo

Žlté karty: 64. Vinclér (Trebišov)

Rozhodovali: Ihring - Budáč, Sluk

Bez divákov

Trebišov: Vinclér - Vojtovič (84. Vaľko), Ilinjo, Wisdom, Adekunle (78. Tereščenko), R. Begala, Pálfi (65. Bajtoš), Šimko, Marie (65. Skiba), Sitarčík (78. Vodilka), Špak

Slovan juniori: Chudík - Valentín, Lieskovský, Habodasz, Tóth (62. Lacko, 76. Majling) - Schlossár - Hubert (70. Rosenberger), Lavrinčík, Rigo (70. Orság), Jackuliak (62. Matoš) - Giesser