Úvod Správy Juniori Juniorka bojovala, v oslabení však prehrala

Juniorka bojovala, v oslabení však prehrala

Juniori Slovana Bratislava prehrali v Šamoríne 1:4.

Juniorka Slovana Bratislava doplnená o Matúša Ružinského a Ezekiela Hentyho prehrala v Šamoríne 1:4. Zápas výrazne ovplyvnila červená karta pre Samuela Habodasza už v 13. minúte, po ktorej belasí hrali v početnom oslabení. Napriek tomu sa nezlomili a v 75. minúte strelil Ezekiel Henty kontaktný gól. Šamorín však v závere pridal ešte dva presné zásahy a uzavrel duel vo svoj prospech.

Naši juniori sú tak naďalej na šestnástom mieste II. ligy a čakajú na prvé body. Šancu budú mať už o týždeň, keď v sobotu 10. októbra o 10:30 privítajú na Pasienkoch súpera z Komárna.

FC ŠTK 1914 Šamorín – ŠK Slovan Bratislava juniori 4:1 (1:0)

Góly: 16. Nebyla, 56. Moumou, 79. Švec, 90. Rymarenko – 75. Henty

Žlté karty: 33. Oinkonomou, 50. Bednár – 50. Henty, 62. Matoš

Červená karta: 13. Habodasz (Slovan juniori)

Rozhodovali: Ježík – Čajka, Kuba

Bez divákov

Šamorín: Veszelinov – Moumou, Marič-Bjekič, Mendez Castillo (25. Fuják), Bednár (86. Pančík), Malý, Oinkonomou, Nagy, Rymarenko, Nebyla (60. Švec), Čunta (60. Jančo)

Slovan juniori: Ružinský – Čech, Laczkó, Habodasz, Majling (85. Baláž) – Jackuliak (60. Schlossár), Rigo, Lieskovský, García (88. Sopóci) – Matoš (85. Giesser), Henty

ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.
V sobotu sme ocenili najlepšie hráčky a hráčov z Akadémie za mesiac marec.