Úvod Správy Juniori Juniorka dnes proti Komárnu

Juniorka dnes proti Komárnu

Pozvánka na domáci zápas juniorov ŠK Slovan.

Juniori Slovana Bratislava v rámci 4. kola II. ligy privítajú dnes o 17:00 súpera z Komárna. Zápas sa odohrá na Pasienkoch, jednotné vstupné je stanovené na 3 eurá. Držitelia permanentiek majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky.

Z pohľadu neúplnej tabuľky sa stretáva jedenásty tím s deviatym, štvrté kolo však ešte nie je kompletne odohrané, takže tabuľka nemá veľkú výpovednú hodnotu. Belasí získali zatiaľ tri body pri priaznivom skóre 4:3, Komárno má na konte o bod viac s celkovým skóre 5:6.

Slovanisti v doterajšom priebehu súťaže prehrali v Poprade a Liptovskom Mikuláši, doma však deklasovali Skalicu ako jedného z favoritov súťaže vysoko 4:0. O tom, aký bol tento výsledok cenný, svedčí aj včerajší triumf Skalice na ihrisku silného Popradu.

Komárno v prvom kole zdolalo doma Šamorín 2:0, potom prehralo na ihrisku ružomberskej rezervy 1:4 a pred týždňom remizovalo s nováčikom z Púchova 2:2, keď vyrovnávajúci gól inkasovalo v nadstavenom čase.

V II. lige sú domáce zápasy veľmi dôležité. Ak sa chcú naši mladíci udržať v pokojných vodách tabuľky, musia doma pravidelne bodovať. „Doma potrebujeme víťaziť, tieto body sú v nabitej konkurencii veľmi dôležité. Chceme predviesť podobný výkon ako naposledy so Skalicou, keď sme súpera herne prevýšili a boli sme dostatočne efektívni. Urobíme maximum pre úspešný výsledok,“ povedal stredopoliar Samuel Habodasz.

Dres Komárna nosia viacerí hráči s belasou minulosťou – obrancovia Samuel Antálek a Marcel Ondruš, stredopoliari Marek Rigo a Roman Zemko a taktiež ofenzívny univerzál Patrik Pinte. „Osobne poznám viacerých chalanov, ktorí hrajú za Komárno, teším sa, že si proti nim zahrám, určite to bude extra motivácia. Naším zámerom je doma opäť zvíťaziť, každý bod má v tejto súťaži veľkú váhu,“ vyhlásil ľavý krajný obranca Samuel Kozlovský.

Dnešný duel ŠK Slovan Bratislava juniori – KFC Komárno má výkop o 17:00 na Pasienkoch. Jednotné vstupné je stanovené na 3 eurá. Držitelia permanentiek majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Turecku.
Predaj vstupeniek bude prebiehať na pokladnici na Tehelnom poli.
Tehelné pole ocenili aj odborníci.

Neprehliadnite

Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Turecku.
Predaj vstupeniek bude prebiehať na pokladnici na Tehelnom poli.
Tehelné pole ocenili aj odborníci.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.