Úvod Správy Juniori Juniorka v piatok podvečer na Pasienkoch

Juniorka v piatok podvečer na Pasienkoch

Juniori si v piatok predohrajú duel s Ivankou pri Dunaji.

Naša juniorka si v piatok predohrá zápas 26. kola III. ligy Bratislava, v ktorom sa stretne s Ivankou pri Dunaji. Úvodný výkop je o 17:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Stretáva sa líder súťaže s trinástym tímom priebežného poradia. Náskok belasých na druhú Raču sa dočasne zmenšil na deväť bodov, avšak len z dôvodu, že duel posledného kola proti Rovinke bol z dôvodu nespôsobilého terénu odložený a slovanisti si ho dohrajú v stredu 15. mája. Belasí tak oproti Rači majú zápas k dobru. 

V Ivanke pri Dunaji utrpeli naši juniori jednu z troch bodových strát v tejto sezóne, keď na jeseň remizovali 1:1. Strelecky sa vtedy presadil Marin Ljubičič.

„Naším zámerom je natiahnuť víťaznú šnúru a získať ďalšie tri body. Radi by sme čo najskôr spečatili postup do druhej ligy. Počas týždňa sme sa v rámci tréningového procesu pripravovali na najbližšieho súpera. Chceme nielen zvíťaziť, ale zároveň naďalej zlepšovať herný prejav a odstraňovať nedostatky,“ povedal tréner juniorky Ján Kozák ml.

Duel ŠK Slovan Bratislava juniori – FK Slovan Ivanka pri Dunaji sa začína v piatok 10. mája o 17:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stiahnite si a prečítajte si bulletin k dnešnému zápasu so Sereďou.
Slovanisti dnes o 19:00 privítajú Sereď.
Dominik Greif o rozlúčke Róberta Vitteka i poslednom zápase sezóny.

Neprehliadnite

Vychutnajte si parádne AFTERMOVIE z osláv storočnice nášho Slovana a víťazstva 6:2 nad Žilinou.
Vydražte si dres svojho obľúbeného hráča a pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú.
S hrdosťou vám predstavujeme našu novú klubovú hymnu "NA TEHELNOM POLI", ktorá sa bude spievať pred každým domácim zápasom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.