Úvod Správy Mládež Päťka starších dorastencov a ďalších päť belasých triumfov

Päťka starších dorastencov a ďalších päť belasých triumfov

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorastenci Slovana v 13. kole I. ligy po tretí raz v sezóne dosiahli víťazstvo 5:0. V zápase so Senicou zopakovali výsledok z prvého vzájomného duelu s týmto súperom, aj keď to tak spočiatku nevyzeralo. Belasým sa podarilo prvýkrát prekonať obranu Záhorákov až tesne pred prestávkou, po nej sa však rozstrieľali a medzi 52. a 72. minútou skórovali štyrikrát. Keďže aj ostatné tímy z čela tabuľky bodovali naplno, slovanisti zostávajú na treťom mieste so stratou jedného bodu na prvý Ružomberok.

Naši mladší dorastenci uspeli v Senici spolovice. U17 získala v prvom polčase rozhodujúci náskok 2:0 a domáci v poslednej minúte už len znížili na 1:2. Aj v stretnutí U16 vyhrali slovanisti prvý polčas, ale „iba“ 1:0. To im na bodový zisk napokon nestačilo, lebo Seničania po zmene strán dvoma zásahmi otočili stav.

Naši žiaci sa minulý týždeň stretli s púchovskými rovesníkmi a všetky tri tímy Slovana potvrdili úlohu favorita jednoznačnými víťazstvami.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

13. kolo

ŠK Slovan – FK Senica 5:0 (1:0) – Strelec 2, Dohnanský, Habodasz, Sidiqi

Zostava Slovana: Trnovský – Floriš, Čech, Sidiqi, Majling, Habodasz (78. Lieskovský), Lavrinčík, Jackuliak (68. Tóth), Potoma, Strelec, Dohnanský (82. Haramia)

13. kolo

FK Senica – ŠK Slovan 1:2 (0:2) – Tučný, Szetei

Zostava Slovana: Kolláth – Uhlár, Juraj Lacko (67. Rácz), Szetei, Polčic, Čerepkai (78. V. Duffek), Rosenberger (62. Božik), Tučný, Hečko, Hornyák (73. Šoltíšik), Palacka

13. kolo

FK Senica – ŠK Slovan 2:1 (0:1) – Thorpe

Zostava Slovana: Krutil – Zámečník, Mydla, Mičák, Džavoronok, Čongrády, Thorpe (63. Koseček), Vician (63. Demko), Maxim Bodnár (41. Nagy), Kazimír (41. Menyhárt), Hudec

Slovan U15 – I. liga starších žiakov – Západ

10. kolo

ŠK Slovan – MŠK Púchov 6:1 (2:0) – Mišovič 2, Nagy, Horváth, Riznič, vlastný

Zostava Slovana: Mikoláš – Súkenník, D. Murár, Popik (36. K. Horváth), Alex (36. Záhon), Kozák (48. Trusina), Meszároš (36. Leščák), Riznič, Mišovič (36. Nagy), Benko, Zvara

Slovan U14 – I. liga starších žiakov – Západ

10. kolo

ŠK Slovan – MŠK Púchov 9:1 (5:1) – Marcelli 3, Hipp, Masaryk, Svoboda, Balko, Rehuš, R. Féder

Zostava Slovana: Horvát – Hipp, Lendel (36. R. Slovák), Marko (48. S. Murár), Šalkovič (36. Sikorjak), Svoboda, Rehuš, Marcelli, Masaryk (48. Nemeškürti), Balko, Bordáč (36. R. Féder)

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov – Západ

10. kolo

MŠK Púchov – ŠK Slovan 0:7 (0:5) – Husarčík 3, Valach 2, Tománek, J. Slovák

Zostava Slovana: Klas, A. Duffek – Čičmanec, Dugovič, Kovačič, Mravec, Tománek, Husarčík, J. Slovák, Malárik, Michal Bodnár, Filkor, Dobrovič, Imrišek, Klaučo, Arnold, Valach

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov – Západ

10. kolo

MŠK Púchov – ŠK Slovan 1:17 (0:11) – Polakovič 4, Németh 3, P. Horváth 2, Rúsek, Šulok, Veľký, Štrajt, Šablatúra, Dominik Balog, Takács, Srnanský

Zostava Slovana: Rusznyák, Dávid Balog – Polakovič, Lembak, Veľký, Šablatúra, P. Horváth, Németh, Bučurič, Štrajt, Srnanský, Pernička, Takács, Haba, Rúsek, Dominik Balog, Pecho, Šulok, Bachna, Červenka

MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava ´B´3:1.