Úvod Správy Mládež Týždeň bez straty bodu

Týždeň bez straty bodu

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Mládežnícke tímy Slovana v minulom týždni nezaváhali a vyhrali všetkých sedem svojich zápasov.

Naše dorastenecké výbery zdolali rovesníkov z Michaloviec. Najviac sa zapotili starší dorastenci, ktorých na východe dostal do dvojgólového vedenia kapitán Denis Potoma. Domáci v 79. minúte znížili, ale tri body si už belasí nenechali vziať a naďalej sú tak na prvom mieste tabuľky o skóre pred Ružomberkom.

Zápasy mladších dorastencov v Prievoze priniesli druhopolčasové gólové hody. Naša U17 hrala od 31. minúty presilovku, keď hostia prišli o vylúčeného hráča po hrubom faule. Využila ju po zmene strán, keď tromi gólmi v rozpätí piatich minút rozhodla o svojom víťazstve a v závere ešte zvýšila na 4:0. O rok mladší slovanisti otvorili skóre už v 10. minúte, po hodine hry pridali gólovú poistku a napokon sa o debakel Michaloviec 5:0 postaral striedajúci Kofi Oliver Thorpe čistým hetrikom v rozpätí jedenástich minút.

Žiaci Slovana mali na programe duely so Zlatými Moravcami. Starší žiaci ich na domácom ihrisku hladko zvládli a vyhrali 6:1 resp. 8:0. Belasá U12 sama nastrieľala rovnaký počet gólov a na trávniku ViOnu triumfovala 14:1. S tromi bodmi sa domov vrátila aj U13, ktorá po prvom polčase prehrávala 0:2, ale po prestávke nepriaznivý stav otočila na 3:2.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

9. kolo

Zemplín Michalovce – ŠK Slovan 1:2 (0:1) – Potoma 2

Zostava Slovana: Trnovský – Floriš, Sidiqi, Habodasz, Majling, Lavrinčík, Haramia (74. Sabadoš), Lichý, Potoma, Jackuliak, Strelec

9. kolo

ŠK Slovan – Zemplín Michalovce 4:0 (0:0) – Rosenberger 2, Tučný, Čerepkai

Zostava Slovana: Danihel – Uhlár, Juraj Lacko, Hečko, Rácz, Palacka (41. Hornyák), Bartoš (41. Szetei), Šoltíšik, Čerepkai, Rosenberger (56. Kupec), V. Duffek (41. Tučný)

9. kolo

ŠK Slovan – Zemplín Michalovce 5:0 (1:0) – Thorpe 3, Kazimír, Sečanský

Zostava Slovana: Hapl – Hudec, Mydla, Mičák, Zámečník, Sečanský, Koseček, Kazimír (51. Vician), Tvrdík (67. Čongrády), Dornai (61. Maxim Bodnár), Menyhárt (41. Thorpe)

Slovan U15 – I. liga starších žiakov – Západ

6. kolo

ŠK Slovan – ViOn Zlaté Moravce 6:1 (3:0) – Riznič 2, Meszároš, Pavlech, Zvara, Trusina

Zostava Slovana: Vajda – Súkenník, D. Murár, Popik (36. Kozák), Kachnič, Alex (51. Mišovič), Meszároš (51. Zvara), Riznič (51. Trusina), Benko, Pavlech (36. Záhon), Rehuš

Slovan U14 – I. liga starších žiakov – Západ

6. kolo

ŠK Slovan – ViOn Zlaté Moravce 8:0 (4:0) – Bordáč, Balko, Marcelli po 2, Sikorjak, R. Slovák

Zostava Slovana: Horvát – Šalkovič, Marko (53. Holub), Lendel, Kovács, Nemeškürti (47. S. Murár), Svoboda, Sikorjak (53. R. Slovák), Marcelli, Balko (53. Hipp), Bordáč (47. R. Féder)

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov – Západ

6. kolo

ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan 2:3 (2:0) – Arnold, Klaučo, Tománek

Zostava Slovana: Klas – Malárik, Arnold, Gašpar, Spišiak, Tománek, Ruža, Michal Bodnár, Lobodáš, Rusnák, Klaučo, Imrišek, Husarčík, Mravec, Filkor, Dobrovič

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov – Západ

6. kolo

ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan 1:14 (1:6) – Lembak 4, Takács 3, Veľký, Štrajt, Šulok, Rúsek, Canolli, Pernička, Horváth

Zostava Slovana: Rusznyák, Dávid Balog – Štrajt, Lembak, Veľký, Šablatúra, Horváth, Canolli, Srnanský, Hrmo, Pernička, Červenka, Takács, Haba, Rúsek, Dominik Balog, Valch, Pecho, Szabo, Šulok