Úvod Správy Mládež Dve víťazstvá nad Trnavou a desiatka v sieti Trenčína

Dve víťazstvá nad Trnavou a desiatka v sieti Trenčína

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

V sobotu sa hrali aj tri derby na dorasteneckej úrovni. Našim mladým futbalistom sa v súboji s Trnavčanmi darilo. Naši starší dorastenci vyhrali 1:0 štrnástym gólom jedného z trojice lídrov poradia kanonierov I. ligy Davida Strelca. Belasá U17 triumfovala v Trnave rozdielom triedy 3:0, keď všetky tri góly strelila v druhom polčase. Nad Spartakom nevyhral iba náš tím do 16 rokov. V úvode druhého polčasu sa síce ujal vedenia, ale v poslednej minúte inkasoval vyrovnávajúci gól. Zverenci Szilárda Németha napriek remíze naďalej vedú svoju súťaž s päťbodovým náskokom pred Žilinou, a navyše majú ešte zápas k dobru.

Obe družstvá starších žiakov Slovana sa v priamych dueloch o prvé miesto v tabuľke stretli s rovesníkmi Trenčína. Naša U15 vyhrala až šokujúco 10:0, keď si svoju kanonádu rovnomerne rozdelila do oboch polčasov. Tesnejší bol súboj U14, v ktorom slovanisti získali dvojgólový náskok, hosťom sa ešte podarilo zdramatizovať záver gólom na 2:1, ale viac sa už stav nezmenil.

Úspešní boli aj naši mladší žiaci, ktorí si bez väčších problémov poradili s Karlovou Vsou.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

23. kolo

ŠK Slovan – Spartak Trnava 1:0 (0:0) – Strelec

Zostava Slovana: Trnovský – Kočik, Čech, Jakub Baláž, Kozlovský, Habodasz, Potoma (87. T. Nagy), Németh (75. Hudák), Jackuliak, Leginus (63. Majling), Strelec

23. kolo

Spartak Trnava – ŠK Slovan 0:3 (0:0) – Bekö 2, Valentín

Zostava Slovana: Zváč – Lieskovský, Orság, Valentín, Tóth, Farkaš, Lavrinčík, Lichý (76. Dohnanský), Užík (72. Polakovič), Bekö (70. Sopóci), Giesser (66. Sabadoš)

23. kolo

Spartak Trnava – ŠK Slovan 1:1 (0:0) – Rosenberger

Zostava Slovana: Chudík – Uhlár, Juraj Lacko, Galovič (77. Rácz), Palacka, Hornyák, Szetei, P. Bartoš (40. Polčic), Rosenberger, Majkút (65. V. Duffek), Tučný (40. Čerepkai)

Slovan U15 – I. liga starších žiakov - Západ

18. kolo

ŠK Slovan – AS Trenčín 10:0 (5:0) – Božik 5, Tvrdík 3, Murcko, Koseček

Zostava Slovana: Hapl – Mydla, Koseček, Murcko (55. Kazimír), Sečanský (59. Čongrády), Thorpe (59. Džavoronok), Sliacky (55. Veselík), Hečko, Božik, Tvrdík (55. Vician), Zámečník

Slovan U14 – I. liga starších žiakov - Západ

18. kolo

ŠK Slovan – AS Trenčín 2:1 (1:0) – Mišovič, Riznič

Zostava Slovana: Marics – Súkenník, D. Murár, Kachnič, Keszöcze (52. Kollár), Alex (65. Leščák), M. Sauer (69. Záhon), Riznič, S. Nagy (62. Trusina), Zvara (48. Pavlech), Mišovič

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov - Západ

17. kolo

ŠK Slovan – FKM Karlova Ves 5:0 (0:0) – Adame 2, L. Sauer, Balko, S. Murár

Zostava Slovana: Božík – Marušin, Nemeškürti, L. Sauer, Kovács, Adame, Holub, Sikorjak, Marcelli, Balko, S. Murár, Svoboda, Hipp, Marko, R. Slovák, R. Féder

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov - Západ

17. kolo

ŠK Slovan – FKM Karlova Ves 15:2 (5:2) – Husarčík 3, J. Slovák 2, Dugovič, Ruža, Dobrovič, Malárik, Filkor, Lobodáš, Klaučo, J. Valach, Rusnák, Petrányi

Zostava Slovana: Klas, A. Duffek – Kovačič, Klaučo, Petrányi, Filkor, Arnold, J. Valach, Imrišek, J. Slovák, Ruža, Dobrovič, Husarčík, Dugovič, Lobodáš, Malárik, Čičmanec, Rusnák