Úvod Správy Mládež Naša U16 nadelila Dunajskej Strede osmičku

Naša U16 nadelila Dunajskej Strede osmičku

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Mládežnícke tímy Slovana Bratislava mali počas veľkonočného týždňa voľno s výnimkou mladších dorastencov, ktorí dohrávali zápasy s Dunajskou Stredou. Viac sa darilo našej U16, ktorá potvrdila pozíciu lídra súťaže jasným triumfom 8:1. V tomto stretnutí strelecky zažiaril Matej Rosenberger, ktorý dal sedem z ôsmich gólov belasých a dostal sa tak na čelo rebríčka kanonierov I. ligy. Aktuálne má na konte 15 presných zásahov a pred najbližšími prenasledovateľmi má náskok troch gólov. Slovanisti vedú súťaž so sedembodovým odstupom od druhej Žiliny, a to majú ešte jeden zápas k dobru.

Veľmi dobre vstúpili do súboja s DAC aj slovanisti z U17. Po necelej polhodine hry sa ujali vedenia, minútu pred koncom prvého polčasu však smolne o náskok prišli vlastným gólom. Po zmene strán to dlho vyzeralo na deľbu bodov, ale jedenásť minút pred koncom hostia rozhodli o svojom tesnom víťazstve.