Úvod Správy Juniori Juniori zdolali slovenskú osemnástku

Juniori zdolali slovenskú osemnástku

Juniori Slovana Bratislava uspeli v prípravnom zápase so slovenskou reprezentáciou do 18 rokov.

Naši juniori síce už uzavreli svoj jesenný súťažný program, no zostávajú v tréningovom procese a zimné obdobie si spestrili prípravným zápasom. Belasí sa na umelej tráve v NTC Senec stretli so slovenskou reprezentáciou do 18 rokov.

Juniori odohrali výborný prvý polčas, v ktorom boli nebezpeční v ofenzíve a istí v obrannej činnosti. Hernú prevahu dokázali podčiarknuť aj dvomi gólmi, o ktoré sa postarali dvaja najlepší strelci tímu. Skóre otvoril David Hrnčáť, ktorý zakončil peknú akciu Slovana. Na 2:0 ešte do prestávky upravil Iľja Tereščenko.

V druhom dejstve po prestriedaní na oboch stranách tempo trochu upadlo. Slovanisti si bezpečne držali dvojgólový náskok a dopriali Frederikovi Valachovi radosť z čistého konta. Naši juniori v prípravnom zápase so slovenskou osemnástkou zaslúžene triumfovali 2:0.

ŠK Slovan Bratislava juniori – Slovensko „18“ 2:0 (2:0)

Góly: Hrnčár, Tereščenko

Zostava ŠK Slovan: Valach – Kočík, Antálek, Laczkó, Kozlovský – Hrnčár, Mašulovič, Zemko, Herman – Tereščenko – Petráš, striedali: Ondruš, Bončo, Kitka