Úvod Správy Juniori Na záver jesene remíza

Na záver jesene remíza

Juniori Slovana Bratislava remizovali v Dunajskej Lužnej 0:0.

Naši juniori uzavreli jesennú časť ročníka v Dunajskej Lužnej. V 15. kole III. ligy Bratislava sa v bojovom zápase zrodila remíza 0:0.

Belasí, ktorí mali k dispozícii niekoľko hráčov z A-mužstva, cestovali do neďalekej Dunajskej Lužnej s cieľom získať tri body a stiahnuť stratu na čelo. Bol to súboj dvoch tímov bojujúcich o čelo tabuľky, čomu zodpovedal aj priebeh hry. Na ťažkom teréne sa hral vyrovnaný futbal s množstvom osobných súbojov. Na jeden z nich doplatil Adam Laczkó, ktorý z osobného súboja odišiel so zlomeným nosom a už v 32. minúte musel nútene striedať. Prvý polčas bez veľkých šancí sa skončil bez gólov.

Aj po prestávke pokračoval medzišestnástkový futbal. Tréner Ján Kozák ml. v druhom polčase prestriedal, čím trochu oživil hru. Belasí boli s blížiacim sa koncom zápasu aktívnejší, svoje akcie sa snažili ťahať aj po krídlach, no finálna fáza im nevychádzala. V závere doplatil na tvrdý súboj aj Iľja Tereščenko, ktorý inkasoval úder do hlavy a tiež musel striedať. Duel, ktorý nepriniesol veľa vyložených príležitostí, sa skončil bezgólovou remízou 0:0.
Belasí prezimujú na piatom mieste, na jeseň získali 30 bodov pri skóre 66:17. Na prvú Petržalku strácajú pred jarnou časťou sedem bodov. Jarná časť ročníka sa začína 10. marca 2018.

OFK Dunajská Lužná – ŠK Slovan Bratislava 0:0

Žlté karty: 79. Popovič, 88. Rypák

Rozhodovali: Pavlíková – Bláha, Martiš

Návšteva: 240 divákov

Dunajská Lužná: Švihel – Popovič, Bartoš, Pálka, Andrejko, Kučera, Kollár, Kvasňovský, Chovanko (65. Lukáč), Bališ (71. Skala), Rypák (88. Fila)

Slovan juniori: Rybár – Kotula, Laczkó (32. Nedorost), Antálek, Čikoš – Zemko – Schet (46. Hrnčár), Mašulovič, Kubík (65. Herman) – Damnjanovič (71. Petráš) - Tereščenko (85. Ondruš)