Úvod Správy Mládež V Trenčíne víťazný gól v poslednej minúte a dva triumfy v Trnave

V Trenčíne víťazný gól v poslednej minúte a dva triumfy v Trnave

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorastenci Slovana natiahli v sobotu víťaznú sériu na ihriskách súperov na tri zápasy. Po triumfoch v Bardejove a Žiline bodovali naplno aj v Trenčíne. V dramatickom dueli sa belasí ujali vedenia v 34. minúte zásluhou Tamáša Németha. Tesný náskok im vydržal do 69. minúty, keď domáci vyrovnali. Keď už sa zdalo, že si súperi body podelia, rozhodol v poslednej minúte o víťazstve slovanistov David Strelec. Zverenci Vladimíra Gálu zostávajú naďalej na druhom mieste tabuľky s dvojbodovým odstupom za Žilinou.

Menej sa v súbojoch s trenčianskymi rovesníkmi darilo našim mladším dorastencom. U17 prehrala 0:2. U16 síce v úvode druhého polčasu strelila vedúci gól, ale po hodine hry inkasovala zo štandardnej situácie a stav 1:1 sa už nezmenil.

Všetky štyri žiacke tímy Slovana svoje minulotýždňové zápasy vyhrali. Starší žiaci zdolali Karlovu Ves, mladší žiaci dosiahli cenné triumfy na trávniku Spartaka Trnava.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

11. kolo

AS Trenčín – ŠK Slovan 1:2 (0:1) – T. Németh, Strelec

Zostava Slovana: Trnovský – Kočik, Čech, Jakub Baláž, R. Nagy, Habodasz, T. Nagy (61. Potoma), T. Németh, Hudák (73. Leginus), Haramia (82. Vajda), Strelec

11. kolo

ŠK Slovan – AS Trenčín 0:2 (0:0)

Zostava Slovana: Zváč – Lieskovský, Valentín (41. Farkaš), Kuruc, Floriš, Lavrinčík, Lichý, Bekö, Sopóci (64. Mifkovič), Dohnanský (41. Giesser), Sabadoš (51. Polakovič)

11. kolo

ŠK Slovan – AS Trenčín 1:1 (0:0) – Rosenberger

Zostava Slovana: Danihel – Uhlár, Juraj Lacko, Galovič, Szetei, Polčič, P. Bartoš, Rosenberger, Tučný (70. Duffek), Hornyák, Palacka

Slovan U15 – I. liga starších žiakov - Západ

8. kolo

ŠK Slovan – FKM Karlova Ves 3:1 (1:0) – Veselík, Sliacky, Thorpe

Zostava Slovana: Novakov – Maxim Bodnár (47. Zámečník), Sečanský, Veselík (47. Džavoronok), Kazimír (47. Thorpe), Podzámsky, Hečko, Hudec, Čongrády, Božik, Sliacky

Slovan U14 – I. liga starších žiakov - Západ

8. kolo

ŠK Slovan – FKM Karlova Ves 2:0 (1:0) – Mišovič, Kachnič

Zostava Slovana: Mikoláš (65. Božík) – Goča (36. Súkenník), D. Murár, Kachnič, Kollár, Alex, Pavlech (63. Kozák), M. Sauer, Riznič, Kováč (50. Keszöcze), Trusina (43. Záhon), Mišovič

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov - Západ

8. kolo

Spartak Trnava – ŠK Slovan 0:7 – L. Sauer 2, Marcelli, Nemeškürti, Masaryk, R. Slovák, Svoboda

Zostava Slovana: Horvát, Fesyuk – Masaryk, Nemeškürti, L. Sauer, Kovács, Holub, Sikorjak, Marcelli, Rehuš, S. Murár, Svoboda, Hipp, Marko, Šalkovič, R. Slovák, R. Féder

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov - Západ

8. kolo

Spartak Trnava – ŠK Slovan 4:6 – Husarčík 2, J. Valach, Imrišek, Rusnák, Kovačič

Zostava Slovana: Klas, Čičmanec – Arnold, Malárik, Spišiak, J. Valach, Rusnák, Lobodáš, Dobrovič, Imrišek, Gašpar, Klaučo, Kovačič, Ruža, J. Slovák, Michal Bodnár, Tománek, Husarčík