Úvod Správy Juniori Juniorka prišla o víťazstvo v poslednej minúte

Juniorka prišla o víťazstvo v poslednej minúte

Juniori Slovana Bratislava remizovali v Rovinke 3:3.

Naši juniori v 7. kole III. ligy Bratislava remizovali v Rovinke 3:3. Belasí stratili dobre rozohraný zápas, počas ktorého viedli 3:1. V tabuľke je Slovan na treťom mieste so ziskom trinásť bodov.

Za juniorku od úvodu nastúpili aj Juraj Kotula, Lukáš Droppa, Uroš Damnjanovič a Filip Oršula z kádra A-mužstva. Belasí v Rovinke nezačali ideálne a v 18. minúte inkasovali po štandardnej situácii. V 27. minúte však po peknej kombinačnej akcii a prihrávke Droppu vyrovnal Filip Oršula – 1:1. O sedem minút neskôr už Slovan viedol, keď sa znovu presadil Filip Oršula, hrajúci na hrote útoku – 1:2.

Naši mladíci boli na ťažkom teréne lepším mužstvom a svoju prevahu potvrdili po prestávke aj tretím gólom. V 50. minúte sa po ďalšej vydarenej akcii presadil 18-ročný krídelník Jozef Herman – 1:3. Tréner Ján Kozák ml. následne prestriedal, z ihriska odišli všetci štyri hráči z prvého tímu. Rovinka sa v 70. minúte nečakane vrátila do hry po zásahu Schwingammera – 2:3. V závere sa zdalo, že belasí už udržia víťazstvo a tri body poputujú do Bratislavy. Z poslednej akcie zápasu však domáci vyrovnali, keď Čamaj zužitkoval center zo štandardnej situácie a Rybár na loptu nedosiahol – 3:3.

Slovan je tak v neúplnej tabuľke tretí so ziskom trinásť bodov. V ďalšom kole belasí privítajú Vajnory, hrať sa bude v nedeľu 17. septembra o 10.30 h na ihrisku Akadémie ŠK Slovan v Prievoze.

TJ Rovinka – ŠK Slovan Bratislava 3:3 (1:2)

Góly: 18. Kysela, 70. Schwinghammer, 90. Čamaj – 27. a 35. Oršula, 50. Herman

Žlté karty: 65. Hrnčár, 71. Tereščenko, 90. Kočík (všetci Slovan)

Rozhodovali: Polakovič – Dujava, Kardelis

Návšteva: 200 divákov

Rovinka: Kastl – Baluch, Štefunko, Maroši, Chabreček (64. Kalmán), Vizváry (64. Marec), Krucký, Čamaj, Kysela (85. Sucháň), Ducký, Zaťko (64. Schwinghammer)

Slovan juniori: Rybár – Kočík, Kotula (66. Nedorost), Kurčík, Kozlovský – Zemko, Droppa (60. Ondruš) – Hrnčár, Damnjanovič (58. Petráš), Herman – Oršula (53. Tereščenko)