Úvod Správy Ukázali sme, že sa dá s nimi hrať

Ukázali sme, že sa dá s nimi hrať

Erik Grendel: „Ukázali sme, že sa dá s nimi hrať. Treba len podať disciplinovaný výkon.“

„Ukázali sme, že sa dá s nimi hrať. Treba len podať disciplinovaný výkon,“ povedal po zisku prvého bodu v skupinovej fáze Európskej ligy Erik Grendel. Slovanisti si ho vo štvrtok večer po bezgólovej remíze pripísal na Pasienkoch s jedným z favoritov na postup Paríž Saint-Germain.

Médiá po stretnutí riešili dilemu, či „belasí“ môžu byť s bodom spokojní. Remíza s tak silným súperom je bez pochýb vynikajúci výsledok, no poslednú desaťminútovku hrali zverenci trénera Vladimíra Weissa v presile o dvoch hráčov. „Získali sme bod. Sme spokojní, pretože mali viac príležitostí ako my,“ uviedol kreatívny stredopoliar a dodal: „Samozrejme, v posledných desiatich minútach sa hralo hore – dolu. Gól visel na vážkach. Môžeme byť radi, že sme neinkasovali a smutní z toho, že sme neskórovali. Remíza je asi v poriadku.“

Aj vďaka príchodu striedajúceho Grendela na ihrisko začal súper z Paríža viac faulovať, čo si odniesli červenými kartami Chantome a Tiéné. „Chcel som priniesť na ihrisko niečo nové, čo tam dovtedy nebolo. Či sa mi to podarilo, to nech posúdia iní. Mne sa hralo dobre a teším sa na ďalšie zápasy,“ uviedol 23-ročný futbalista.

Slovanisti sa zase presvedčili, že vyspelosť hráčov zo silných súťaží je niekde úplne inde ako trebárs v prípade súperov z Corgoň ligy. „S tým sme počítali. Ich individuálna technika je na vysokej úrovni. Máme sa od nich čo učiť a pracovať na tom,“ doložil Grendel.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.