Úvod Správy Prípravné zápasy Takto sa nechceme prezentovať

Takto sa nechceme prezentovať

Hodnotenie trénera Jána Kozáka ml. po prípravnom zápase ŠK Slovan Bratislava – 1. FC Slovácko (3:4).

Ján Kozák ml.: „Dnes sa potvrdilo, že keď hráči nie sú dostatočne skoncentrovaní a nastavení na zápas, tak to potom na ihrisku takto dopadne. Určite sa takto nechceme prezentovať, pričom v rámci posledného roka sme sa týmto spôsobom v lige, pohári či príprave ani neprezentovali. Hráči počas prípravy bojujú o svoje miesta v tíme i zostave. Pokiaľ si niektorí myslia, že si miesto zaslúžia takýmto prístupom ako dnes, tak sú na omyle. Určite si to medzi sebou vyriešime v kabíne. Zakladáme si na pevnej defenzíve, no dnes sme boli vo vlastnej šestnástke nedôrazní, robili sme chyby, z čoho plynuli inkasované góly.

Na druhej strane, máme za sebou týždeň prípravy a odohrali sme dva zápasy v rozmedzí dvoch dní. Takto sme si to nastavili a vedeli sme, do čoho ideme. Chceli sme, aby hráči dostali čo najväčšiu porciu minút, čo sme si splnili. V takom teple ako dnes však futbalista nemôže robiť veci naviac, naopak, musí sa koncentrovať na to, kvôli čomu je na ihrisku, a to si splniť na sto percent. A pokiaľ mu zostanú sily, tak môže skúsiť niečo navyše. Znovu však zopakujem, že chyby, ktoré sme dnes urobili pri bránení, nie sú akceptovateľné.

Počas týchto dvoch zápasoch zasiahli do hry prakticky všetci hráči s výnimkou Dominika Greifa a Mohu. Obaja chýbali zo zdravotných dôvodov. Dominika trápilo ochorenie, no ak sa nič neskomplikuje, zajtra by mal začať zľahka trénovať. Moha mal problémy s členkom, no na najbližší zápas by mal byť k dispozícii.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.