Úvod Správy Prípravné zápasy Takto sa nechceme prezentovať

Takto sa nechceme prezentovať

Hodnotenie trénera Jána Kozáka ml. po prípravnom zápase ŠK Slovan Bratislava – 1. FC Slovácko (3:4).

Ján Kozák ml.: „Dnes sa potvrdilo, že keď hráči nie sú dostatočne skoncentrovaní a nastavení na zápas, tak to potom na ihrisku takto dopadne. Určite sa takto nechceme prezentovať, pričom v rámci posledného roka sme sa týmto spôsobom v lige, pohári či príprave ani neprezentovali. Hráči počas prípravy bojujú o svoje miesta v tíme i zostave. Pokiaľ si niektorí myslia, že si miesto zaslúžia takýmto prístupom ako dnes, tak sú na omyle. Určite si to medzi sebou vyriešime v kabíne. Zakladáme si na pevnej defenzíve, no dnes sme boli vo vlastnej šestnástke nedôrazní, robili sme chyby, z čoho plynuli inkasované góly.

Na druhej strane, máme za sebou týždeň prípravy a odohrali sme dva zápasy v rozmedzí dvoch dní. Takto sme si to nastavili a vedeli sme, do čoho ideme. Chceli sme, aby hráči dostali čo najväčšiu porciu minút, čo sme si splnili. V takom teple ako dnes však futbalista nemôže robiť veci naviac, naopak, musí sa koncentrovať na to, kvôli čomu je na ihrisku, a to si splniť na sto percent. A pokiaľ mu zostanú sily, tak môže skúsiť niečo navyše. Znovu však zopakujem, že chyby, ktoré sme dnes urobili pri bránení, nie sú akceptovateľné.

Počas týchto dvoch zápasoch zasiahli do hry prakticky všetci hráči s výnimkou Dominika Greifa a Mohu. Obaja chýbali zo zdravotných dôvodov. Dominika trápilo ochorenie, no ak sa nič neskomplikuje, zajtra by mal začať zľahka trénovať. Moha mal problémy s členkom, no na najbližší zápas by mal byť k dispozícii.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 9. kola Fortuna ligy 2021/22 FK Senica – ŠK Slovan Bratislava (0:3).
FK Senica - ŠK Slovan Bratislava 0:3.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Vybav si kartu a nakupuj pohodlne cez internet.
ŠK Slovan Bratislava U21 - MŠK Námestovo 3:0.
Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.