Úvod Správy Fortuna liga Veríme, že fanúšikovia zareagujú

Veríme, že fanúšikovia zareagujú

Žan Medved ťahá štvorzápasovú gólovú sériu.

V každom stretnutí po reštarte, do ktorého zasiahol, sa strelecky presadil. Žan Medved sa po sérii vonkajších zápasov teší na skutočnú domácu atmosféru na Tehelnom poli.

„Pre útočníka je dôležité dávať góly, no rozhodujúci je vždy výsledok tímu. V Dunajskej Strede sme odohrali veľmi dobrý zápas a získali sme tri body. Sme pozitívne naladení na domáci zápas s Michalovcami, v ktorom chceme pokračovať vo víťaznej sérii,“ hovorí Žan Medved. Belasí aktuálne držia v lige sériu šiestich víťazstiev v rade.

V Dunajskej Strede zvolil Ján Kozák ml. rozostavenie 3-5-2, keď v útoku operovala dvojica Alen Ožbolt – Žan Medved, za nimi bol David Strelec. Práve po spolupráci Strelec – Medved padol náš úvodný gól. „S Davidom sme dobrí kamaráti. Aj na tréningoch sa snažíme hľadať jeden druhého tak ako nám to vyšlo aj v Dunajskej Strede,“ vyhlásil 21-ročný Slovinec, ktorý po góloch nefalšovane prejavuje svoje emócie. „Slovan je môj klub, a dávam preň úplne všetko. Snažím sa ukázať rešpekt voči fanúšikom i histórii Slovana Bratislava. Vážim si, že mi tréner dôveruje a dáva priestor na ihrisku. Je prirodzené, že keď dávaš zo seba všetko, tak aj emócie idú von.“

Náš útočník musel v Dunajskej Strede striedať, našťastie, nejde o nič vážne a mohol sa zapojiť do tréningového procesu. „Bola tam situácia, keď mi obranca v súboji nešťastie pristúpil nohu. Radšej som vystriedal, nebolo by dobré riskovať väčšie zranenie. Kľúčové je, že nejde o nič vážne, už opäť normálne trénujem,“ vyhlásil 21-ročný Slovinec.

Belasí sa v sobotu po 119 dňoch opäť predstavia pred svojimi fanúšikmi na Tehelnom poli. Celá kabína verí, že výkon z Dunajskej Stredy bol pozvánkou aj na sobotu. „Verím, že výkon z Dunajskej Stredy bol ideálnou pozvánkou pre fanúšikov, aby prišli aj v sobotu na Michalovce. Z našej strany ich vieme prilákať len takto, čiže dobrou hrou a víťazstvami. Snáď aj ľudia zareagujú, ukážu spätnú väzbu a prídu v čo najväčšom počte,“ uzavrel Žan Medved.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.