Úvod Správy Dobrý návrat

Dobrý návrat

Krešimir Kordič: „Bol to dobrý zápas, prvých desať minút sme nehrali dobre, no potom sme sa prvým gólom chytili.“

Posledné dve stretnutia nehral v základnej zostave pre zdravotné problémy, po návrate v sobotňajšom dueli s Košicami (4:0) potvrdil, že vie gól nielen iba dať, ale aj vypracovať a vybojovať pokutový kop. Strelec tretieho presného zásahu „belasých“ Krešimir Kordič bol po stretnutí spokojný.

„Bol to dobrý zápas, prvých desať minút sme nehrali dobre, no potom sme sa prvým gólom chytili. Rýchlo sme pridali ďalšie dva. V druhom polčase sme hru kontrolovali a dosiahli presný zásah,“ uviedol chorvátsky kanonier.

Ešte na jeseň ho trápili vážne zdravotné problémy, prakticky pol roka nehral pre nešťastný stehenný sval na pravej nohe. Najskôr sa začal presadzovať v Slovenskom pohár, teraz pridáva góly už aj v Corgoň lige. Ciele má však iné.

„Najdôležitejšie je to, že vyhrávame. Teraz hráme dobrý futbal a dúfam, že to takto pôjde aj naďalej. Ja osobne chcem dávať čo najviac gólov, no prioritou je, aby sa darilo mužstvu,“ poznamenal 29-ročný strelec.

Kordič sa už teší, že po skončení reprezentačnej prestávky pocestuje Slovan na trávnik rivala zo Žiliny. „Určite to bude výborné stretnutie. Dúfam, že tam vyhráme,“ zakončil „Krešo“, ako vysokého útočníka volajú spoluhráči a priatelia.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasujte za parádne nožničky v podaní nášho kanoniera.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.
Mitch Apau uzavrel vydarenú jesennú časť svojím tretím gólom za Slovan.

Neprehliadnite

Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.