Úvod Správy Juniori Juniori čakajú na bodový zisk

Juniori čakajú na bodový zisk

Juniori Slovana Bratislava odohrali dva zápasy v rozmedzí troch dní.

Naša juniorka odohrala dva duely v rozmedzí troch dní. Nedeľňajší domáci súboj s Liptovským Mikulášom našim mladíkom vôbec nevyšiel, keď už po polčase prehrávali 0:4. Po prestávke znížili po peknom presnom zásahu Johna Garcíu, ktorý si môžete pozrieť aj na videu. Viac gólov však už belasí nepridali, naopak, ešte raz inkasovali a prehrali 1:5.

V utorok absolvovali juniori dohrávku v Poprade. Tón zápasu udal rýchly gól z piatej minúty, po ktorom Poprad prevzal opraty do svojich rúk a ešte dvakrát prekonal brankára Chudíka. „Myslím si, že sme boli Popradu vyrovnaným súperom, žiaľ, oni dávali góly, kým my sme sa nedostali do vážnejších príležitostí. Sme sklamaní. Čakajú nás však ďalší súperi. Musíme sa z toho dostať a pokúsiť sa získať body niekde inde,“ zhodnotil tréner tímu Stanislav Moravec.

Najbližšie sa naša juniorka predstaví v Púchove, kde sa bude hrať v sobotu 12. septembra o 16:00. Belasí budú chcieť v Púchove získať prvé body v prebiehajúcej sezóne.