Úvod Správy Juniori Aj juniorka počas víkendu víťazne

Aj juniorka počas víkendu víťazne

Juniori Slovana Bratislava vyhrali v Ivanke pri Dunaji 3:1.

Naši juniori v 4. kole III. ligy Bratislava s prehľadom zvíťazili na ihrisku Ivanky pri Dunaji. Belasí dosiahli tretie víťazstvo v sezóne a so ziskom deviatich bodov sú v tabuľke na piatom mieste.

Belasí boli v Ivanke pri Dunaji od úvodu lepším mužstvom. Ich prevaha sa dočkala gólového vyústenia v 25. minúte, keď sa peknou strelou presadil Daniel Petráš – 0:1. Do polčasu mali naši mladíci ešte ďalšie gólové šance, no domáceho brankára Madeju neprekonali.

Po prestávke prišla dôležitá fáza hry, keď slovanisti definitívne rozhodli o svojom triumfe. V 49. minúte Petráš svojím druhým gólom v zápase zvýšil na 2:0. O sedem minút neskôr skóroval Adam Nedorost zo štandardnej situácie a upravil na rozdiel triedy. Domáci v závere ešte znížili, no nič to nezmenilo na zaslúženom víťazstve juniorov Slovana.

Naši mladíci sú v tabuľke na piatom mieste a čaká ich anglický týždeň. V stredu 30. augusta od 17.00 h privítajú Pezinok a v nedeľu 3. septembra od 10.30 h Svätý Jur. Oba zápasy sa odohrajú na ihrisku Akadémie ŠK Slovan v Prievoze.

FK Slovan Ivanka pri Dunaji – ŠK Slovan Bratislava juniori 1:3 (0:1)

Góly: 77. Sarik – 25., 49. Petráš, 56. Nedorost