Úvod Správy Spokojnosť s výsledkom i efektivitou

Spokojnosť s výsledkom i efektivitou

Názory trénerov po zápase 13. kola Fortuna ligy FC ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan Bratislava.

Názory trénerov po zápase 13. kola Fortuna ligy FC ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan Bratislava (1:5).

Ivan Vukomanovič (tréner Slovana): „Odohrali sme veľmi dobrý zápas. Do Zlatých Moraviec sme prišli s myšlienkou vyhrať, chceli sme byť dominantní. Som rád, že sme boli dostatočne efektívni, i keď gólov v súperovej sieti mohlo byť ešte viac. V prvom polčase sme predviedli pekné kombinácie, viackrát skórovali a položili základ víťazstva. Po prestávke sme sa snažili súpera vytiahnuť vyššie a dať góly z brejkov. Musíme povedať, že veľa našich hráčov ešte nie je na stopercentnej výkonnostnej úrovni, keďže sa vrátili po zraneniach. Bohužiaľ sa nám dnes zranil Granwald Scott a Aleksandar Čavrič mal v závere tiež nejaké problémy. Uvidíme v týždni, máme trochu viac času do ďalšieho zápasu, ktorý hráme až v nedeľu. Som spokojný s výsledkom i efektivitou a domácim prajem do budúcnosti všetko dobré.“

Peter Gergely (tréner Zlatých Moraviec): „Zápas som si predstavoval inak. Výrazne ho ovplyvnili dva rýchle góly, po ktorých sa súper dostal na koňa. Pred zápasom sme si hovorili, že predovšetkým nechceme inkasovať, no už v sedemnástej minúte bolo 0:2. Následne sme si navyše dali vlastenca. Súper potom už jednoznačne dominoval.“