Úvod Správy Víťazný zvrat starších dorastencov

Víťazný zvrat starších dorastencov

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Naši starší dorastenci v 21. kole hostili Nitru. Zápas sa pre nich nevyvíjal ideálne, keď po prvom polčase prehrávali 0:1. V druhom polčase belasí zabrali a po góloch Kozlovského a Morócza si pripísali proti vedúcemu tímu ligovej tabuľky dôležité tri body, ktoré ich udržali na tretej priečke. Mladší dorastenci Slovana cestovali po body do Nitry. Náš výber do 17 rokov uspel a jediným gólom stretnutia zariadil tri body Fronc. Aj belasá U16 bola blízko k víťazstvu, ale päť minút pred koncom stretnutia prišli o tesný náskok a napokon s Nitrou remizovali 2:2. Napriek deľbe bodov si slovanisti s prehľadom udržiavajú líderskú pozíciu v súťaži. Aktuálne majú 7-bodový náskok pred druhou Žilinou.

Mladší žiaci v 22. kole privítali na domácom ihrisku mestského rivala Inter Bratislava a nedali svojim rovesníkom šancu. U13 zvíťazila suverénne 18:0, U12 ešte výraznejším rozdielom 25:2.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

21. kolo
ŠK Slovan – FC Nitra 2:1 (0:1) – Kozlovský, Morócz
Zostava Slovana: Valach – Wallner, Kitka, Antálek (78. Hrnčár), Baláž – Morócz (90. Brodziansky), Belošic – Zemko, Kozlovský, Rigo – Vician (60. Pinte)

21. kolo
FC Nitra – ŠK Slovan 0:1 (0:1) - Fronc
Zostava Slovana: Rybár – Kočik, Dolán, Lacko, Červenák – Németh, Livora – Fronc, Kajtár (59. Lexa), Potoma (74. Kratochvíl) – Čerňanský (59. Herman)

21. kolo
FC Nitra – ŠK Slovan 2:2 (1:2) – Filipiak 2
Zostava Slovana: Trnovský – Borovský, Čech, Jelínek, R. Nagy (74. Gvora) – Habodasz, T. Nagy – Filipiak, Pochylý (75. Kozák), Sádovský (52. Haramia) – Hudák

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov Západ
22. kolo
ŠK Slovan – Inter Bratislava 18:0 (6:0) – Božik 6, Lauro, Kazimír, Plavnik a Lovás po 2, Mydla, Sečanský, Šimek, Veselík
Zostava Slovana: Novakov, Daniel Džavoronok – Kis, Mydla, Halcin, Murcko, Sečanský, Hudec, Lauro, Kazmír, Podzámsky, Hečko, Plavnik, Šimek, Veselík, Vašš, Lovás, Božik, Vician, Zámečník

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov Západ
22. kolo
ŠK Slovan – Inter Bratislava 25:2 (9:2) – M. Sauer 6, Riznič 4, Mišovič 3, Záhon a Šütö po 2, Súkenník, Murár, Leščák, Goča, Polák, Kováč, Jamrich, Kachnič
Zostava Slovana: Mikoláš, Belovič – Súkenník, Murár, Leščák, Goča, Polák, Kováč, Jamrich, Kachnič, M. Sauer, Mišovič, Záhon, Parajka, Kollár, Benko, Riznič, Popik, Šütö, Marics