Úvod Správy Stopercentný víkend belasých dorastencov

Stopercentný víkend belasých dorastencov

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorastenci Slovana v 19. kole hostili futbalistov Trenčína. Hostia sa ako prví tešili z gólu, ale belasí ešte dvoma rýchlymi zásahmi Pinteho a Baláža v rozpätí piatich minút ešte do prestávky stav otočili. V druhom polčase poistil vedenie Slovana Morócz. Následne Trenčania dokázali ešte znížiť, ale ďalší gól už Valach neinkasoval a domáci zvíťazili 3:2.

Mladší dorastenci cestovali na východ republiky a pri návrate domov mali dôvod na radosť. Naša U17 zvíťazila aj vďaka hetriku Viciana presvedčivo 7:1 a U16 si ustrážila tesnú výhru 1:0.

Starší a mladší žiaci odohrajú svoje zápasy proti Karlovej Vsi respektíve Spartaku Trnava v náhradnom termíne. Stretnutia odložili pre zdravotné problémy súperov.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

19. kolo
ŠK Slovan – AS Trenčín 3:2 (2:1) – Pinte, Baláž, Morócz
Zostava Slovana: Valach – Wallner, Kitka, Nedorost, Baláž – Morócz, Belošic – Rigo, Mašulovič (25. Zemko), Kozlovský (75. Hrnčár) – Pinte (84. Pecho)

19. kolo
VSS Košice – ŠK Slovan 1:7 (1:1) – Martin Vician 3, Németh, Kratochvíl, Potoma, Livora
Zostava Slovana: Rybár – Kočik, Kratochvíl, Dolán, ŠImora – Németh (45. Jakub Lacko), Vician – Potoma, Fronc (60. Žákovič), Herman (41. Livora) – Kajtár (61. Lexa)