Úvod Správy Mládež opäť bez prehry

Mládež opäť bez prehry

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorastenci sa v 16. kole predstavili v Senci. Hráčom Slovana sa podarilo dostať do vedenia v 17. minúte zásluhou Kozlovského. V nasledujúcich minútach domáci otočili stav, ale napokon na konečných 2:2 uzatvoril skóre zápasu v závere Morócz. Mladší dorastenci hostili rovesníkov z Bardejova a Bartoš s Potomom rozhodli už v prvom polčase o víťazstve 2:0. Dorastenci U16 nastúpili taktiež proti Bardejovu a zvíťazili vysoko 7:0. Po tri góly sa podarilo streliť Filipiakovi s Čerňanským a upevnili Slovanu prvú priečku v ligovej tabuľke. Starší žiaci cestovali na Myjavu a po ceste domov mali dôvod na radosť. U15 ako aj U14 zvíťazili zhodne 3:0. Mladší žiaci čelili na domácom ihrisku Dunajskej Strede a v oboch stretnutiach padlo viac ako desať gólov. U13 zdolali svojho súpera 9:4 a U12 dokázali otočiť vývoj stretnutia a zvíťaziť 12: 5.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

Slovan U19 – I. liga staršieho dorastu
16. kolo
ŠK Senec - ŠK Slovan 2:2 (1:1) – Kozlovský, Morócz
Zostava Slovana: Valach – Morócz, Kitka, Nedorost, Kozlovský – Belošic, Rigo – Hrnčár, Mašulovič (65. Tannhauser), Polaščík (78. Brodziansky) – Pinte (78. Wallner)

Slovan U17 – I. liga mladšieho dorastu
16. kolo
ŠK Slovan – Partizán Bardejov 2:0 (2:0) – Bartoš, Potoma
Zostava Slovana: Trnovský – Kratochvíl , Dian, Červenák, Kočik – Németh (65. Lacko), Fronc (65. Červenák)– Vician, Potoma, Kajtár (53. Herman) – Bartoš (53. Daniš)

Slovan U16 – I. liga mladšieho dorastu
16. kolo
ŠK Slovan – Partizán Bardejov 7:0 (1:0) – Filipiak 3, Čerňanský 3, Pochylý
Zostava Slovana: Hynek – Borovský (41. Habodasz), Jelínek, Chabreček (57. Bojnák), R. Nagy – T. Nagy (33. Gvora), Kiss, Hudák (50. Sadovský), Filipiak, Pochylý - Čerňanský

Slovan U15 – I. liga starších žiakov Západ
16. kolo
Spartak Myjava - ŠK Slovan 0:3 (0:0) – Strelec, Nagy, Kuruc
Zostava Slovana: Hynek (Tanglmayer) – Tóth, F. Nagy, Valentín, Užík – Farkaš (59. Lavrinčík), L. Nagy, Mifkovič (50. Kuruc), Giesser, Černák (36. Beko) – Strelec (59. Krajčír)

Slovan U14 – I. liga starších žiakov Západ
16. kolo
Spartak Myjava - ŠK Slovan 0:3 (0:1) – Duffek, Tučný, Božik
Zostava Slovana: Danihel – Čabala (45. Galovič), Lacko, Palacka, Zbudila (45. Matzenauer) – Duffek (36. Bartoš), Hornyák, Vician (53. Jamrich), Tučný, Kolník (36. Čerepkai)– Božik

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov Západ
16. kolo
ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda 9:4 (5:3) – Mydla 2, Kováč 2, Kis, Veselík, Šimek, Lauro
Zostava Slovana: Marics, Novakov – Kis, Mydla, Bodnár, Murcko, Sečianský, Lauro, Kováč, Plavnik, Šimek, Murgaš, Veselík, Vašš, Lovás, Demjanovič, Džavoronok, Zámečník, Hudec

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov Západ
16. kolo
ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda 12:5 (4:4) – Marcell 2, Riznič 2, Juritka, Murár, Lendel, Záhon, Balko, Benko, M. Sauer, L. Sauer
Zostava Slovana: Horvát, MIkoláš – Masaryk, Nemeškurti, Leščák, Goča, Halcin, L. Sauer, Rehuš, Kachnič, M. Sauer, Mišovič, Záhon, Balko, Murár, Benko, Jajcaj, Juritka, Riznič, Lendel, Svoboda, Marcelli

Pozrite sa, čo všetko vám prináša permanentka na novú sezónu.
Návrat k víkendovému Memoriálu Petra Dubovského.