Úvod Správy Derby so všetkým, čo k tomu patrí

Derby so všetkým, čo k tomu patrí

Názory trénerov po zápase 17. kola Fortuna ligy 2015/16 Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava.

Názory trénerov po zápase 17. kola Fortuna ligy 2015/16 Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (0:0):

Pavol Hrnčiarik (asistent trénera Slovana): "Videli sme derby so všetkým, čo k tomu patrí. Hráčov od Muchu až po Priskina môžeme len pochváliť za prístup a bojovnosť, ktorú ukázali na ihrisku. Škoda, že sme z viacerých šancí nedali gól. Teraz sa už treba koncentrovať na ďalší zápas, ktorý nás čaká o týždeň. Ideme ďalej za naším cieľom."

Ivan Hucko (tréner Spartaka): "Prvý polčas bol lepší ako druhý. Myslím si, že sme kvalitný Slovan trošku potrápili. Musím poďakovať divákom, ktorí vytvorili naozaj dobrú atmosféru. Bol to náš dvanásty hráč, ktorý nás hnal dopredu, a tým pádom sme sa mohli súperovi vyrovnať. Cez prestávku sme museli striedať Tótha, mal problémy s brušným svalstvom, nemohol pokračovať. Mikovič mal nakopnutú nohu, nemohol odviesť stopercentný výkon, museli sme opäť striedať. Ukázalo sa, že aj jedno striedanie vie narušiť výkon mužstva, chceli sme aj druhý polčas hrať v tempe ako v prvom. Po zmene strán to už bolo nervózne, hra sa kúskovala, výkon nebol taký, aký by sa žiadal."

ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava 0:2.