Úvod Správy Jednou nohou v semifinále

Jednou nohou v semifinále

Ženy Slovana v prvom jarnom súťažnom zápase hladko zvíťazili v Kysuckom Lieskovci.

V nedeľu 29. marca nastúpilo družstvo žien ŠK Slovan Bratislava na prvý zápas štvrťfinále Slovenského pohára na pôde Kysuckého Lieskovca. Naše dievčatá nedali lídrovi II. ligy Východ šancu a zvíťazili jednoznačne 4:0. Zverenkyne trénerky Kataríny Paxnerovej strelili všetky góly v závere prvého a úvode druhého polčasu v rozpätí len siedmich minút.

Odvetný zápas je na programe v stredu 1. apríla o 15.30 h v Bratislave na ihrisku na Bajkalskej ulici.

FK REaMOS Kysucký Lieskovec – ŠK Slovan Bratislava 0:4 (0:2)

Góly: 43. Košíková, 45. Švecová, 48. Fatulová, 50. Hviščová

Zostava Slovana: Frantová – Pračková, Košíková, Juríková, Hollá – Kastlová, Hviščová (62. Lukačiková), Absolonová (75. Vojkovičová), Fatulová, Čahojová (46. Gállová) – Švecová (82. Horvátová)

Ikona slovenského futbalu sa teší z druhého majstrovského titulu s ŠK Slovan.