Úvod Správy Juniori Slovana zvíťazili v Brne

Juniori Slovana zvíťazili v Brne

Zverenci Ladislava Pecka zvíťazili v prípravnom zápase nad juniorkou Brna 2:0.

Juniori Slovana Bratislava odohrali v stredu ďalší prípravný zápas tentoraz s juniorkou Brna.  Vyrovnaný zápas, ktorý sa odohral na ihrisku súpera sa rozhodoval v posledných minútach. V 86. minúte rozvlnil sieť súpera Martin Vrablec a o dve minúty nato sa presadil Patrik Sabo.

FC Zbrojovka Brno juniori – ŠK Slovan Bratislava juniori 0:2 (0:0)

Góly: 86. Vrablec, 88. Sabo

Zostava Slovan juniori 1. polčas : Valašík - Kotula, Bagi, Cingel, Molnár – Tichý, Oravec, Čambal, Miklós, Sabo - Augustín

2. polčas: Valašík – Bajza, Bagi, Cingel, Vrablec – Oravec, Jakúbek, Tichý, Sabo, Molnár - Sidibe

„Bol to kvalitný prípravný zápas s dobrým súperom. Zápas nám ukázal v čom sme silní a kde ešte máme nedostatky. S celkovým výkonom mužstva a s výsledkom môžem vysloviť spokojnosť,“ zneli pozápasové slová hlavného trénera Ladislava Pecka.

Najbližší prípravný zápas odohrajú naši juniori už v sobotu 24.1. o 13:00 na umelej tráve na Pasienkoch s juniorkou Slovácka.