Úvod Správy Prípravné zápasy Otvorený zápas v dobrom tempe

Otvorený zápas v dobrom tempe

Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase s Al-Rayyan SC (2:2).

Boris Kitka: „Mali sme celkom dobrý vstup do zápasu, hlavne v úvodnej 15-minútovke. Potom bolo vidno, že Al-Rayyan mal štyroch-piatich hráčov s vysokou kvalitou, a bol v danom úseku lepší. Dnes si tieto kluby naozaj môžu dovoliť takýchto dobrých futbalistov, okolo ktorých to majú postavené, či trénerov. Myslím si, že aj z našej strany to bolo celkom dobré, najmä druhý polčas. Videli sme veľmi otvorený zápas s dobrým súperom. Po prestávke sa hralo z pohľadu systémov viac zrkadlovo, s množstvom situácií 1 na 1. Škoda, že sme niektoré veci nedotiahli, niekedy chýbala finálna prihrávka. V druhom dejstve sme dobre držali tempo až do konca. Duel splnil to, čo sme očakávali, na prípravné stretnutie sa hralo v celkom dobrom tempe.“

Zostrih predposledného zápasu sezóny.
Názory trénerov po zápase 9. kola nadstavby Niké ligy 2023/24 FK Železiarne Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava (2:1).
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 2:1.

Tridsaťkrát nám nestačí, majstri sú vždy belasí.
Ako reagovali fanúšikovia Slovana na otázku, či nám stačí 30 titulov?