Úvod Správy Reprezentácia Nino Marcelli s premiérovým gólom za slovenskú 21-ku

Nino Marcelli s premiérovým gólom za slovenskú 21-ku

Náš mladík sa strelecky presadil v medzištátnom zápase s Poľskom.

Nino Marcelli sa vo svojom treťom štarte za slovenskú reprezentáciu do 21 rokov dočkal gólovej premiéry. Stále len 18-ročný odchovanec ŠK Slovan mal výrazný podiel na oboch presných zásahoch Slovenska v medzištátnom zápase s Poľskom, ktorý sa hral v Košiciach. Nino najprv v úvode presnou prihrávkou pripravil gól pre Timoteja Jambora. Následne mu práve Jambor po chybe v poľskej rozohrávke posunul loptu do ešte lepšej pozície, a Marcelli šikovne obstrelil ako brankára, tak aj vracajúcich sa obrancov. Nino teda uzavrel duel s Poľskom s bilanciou 1+1, na ihrisku strávil 88 minút.

V akcii už boli aj ďalší belasí reprezentanti. Tigran Barseghjan nastúpil v základnej zostave Arménska v kvalifikačnom stretnutí v Lotyšsku. Arménom zápas nevyšiel podľa predstáv, keď prehrali 0:2 a skomplikovali si situáciu vo svojej skupine. Tigran odohral 70 minút.

Guram Kašia ako striedajúci hráč naskočil do prípravného stretnutia Gruzínsko – Thajsko, v ktorom Gruzínci zvíťazili vysoko 8:0. Guram zasiahol do hry od 58. minúty.

Pre deti vyčleníme samostatné sektory a bezplatné vstupenky.